پایان فرار ۸ ماهه قاتل فراری /جزییات قتل هولناک مرد جوان در جنوب تهران ! + فیلم صحنه قتل

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری قاتل مردی 40 ساله در جنوب تهران خبر داد.

پایان فرار ۸ ماهه قاتل فراری /جزییات قتل هولناک مرد جوان  در جنوب تهران ! + فیلم صحنه قتل

 رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری قاتل مردی ۴۰ ساله در جنوب تهران خبر داد.

سردار کارآگاه علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار داشت: اوایل اسفندماه سال گذشته در پی وقوع یک فقره قتل هولناک در یکی از محله های جنوب شهر تهران، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در گام نخست با تن پیمایی از جسد مقتول متوجه شدند که مقتول مردی ۴۰ ساله و از ناحیه گردن به شدت مجروح و به قتل رسیده است و در بررسی های بعدی مشخص شد ضارب حدودا ۱۸ ضربه چاقو به ناحیه گردن مقتول زده است.

قاتل فراری

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: کارآگاهان در گام بعدی با استفاده از تحقیقات میدانی و اطلاعاتی گسترده در محل قتل دریافتند؛ در تاریخ مذکور قاتل که از اراذل جنوب شهر تهران بوده کنار مغازه‌ای در نزدیکی منزلش به همراه دوستش در حال صحبت کردن بودند که مقتول با یک خودرو سراتو چند بار از نزدیکی قاتل عبور می کند و سپس با انگیزه اختلافات شخصی با یکدیگر درگیر شده و قاتل با ضربه چاقو مقتول را به قتل رساند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه با بیان اینکه کارآگاهان تحقیقات گسترده را آغاز کردند، بیان داشت: کارآگاهان طی اطلاعاتی که بدست آوردند متوجه شدند که قاتل به صورت غیر قانونی از کشور به مقصد ترکیه خارج شده است، اما کارآگاهان با استفاده از اقدامات کارآگاهی و اطلاعاتی گسترده در نهایت مشخص شد که قاتل فراری از کشور خارج نشده است و در یکی از مناطق شمال شهر تهران مخفی شده و در ادامه کارآگاهان مخفیگاه دقیق متهم را در محدوده سعادت آباد شناسایی و طی انجام عملیات های پلیسی در 28 آبان ماه سال جاری پس از چندین ماه وی را دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی انتقال دادند.

سردار ولی پور گودرزی در ادامه متذکر شد: متهم در بازجویی های اولیه منکر حقایق می شد، اما مستندات و مدارک و فیلم صحنه جنایت موجود باعث شد که وی ناگزیر لب به اعتراف گشود و به قتل مردجوان معترف گردید.

قاتل در بخشی از اعترافاتش اقرار داشت؛ کنار مغازه دوستم نشسته بودیم و در حال صحبت کردن بودیم که خودروی سراتو با یک سرنشین حدودا 3 بار از روی به روی ما رد شد و ناگهان دیدم کمی جلوتر با یکی از دوستان من درگیری فیزیکی انجام داده و من از آنجا که در شرایط طبیعی خودم نبودم برای دفاع از دوستم وارد درگیری شدم و با چاقو آن مرد را به قتل رساندم و سریعا برای اینکه به دام نیفتم از محل متواری شدم.

سردار ولی پور گودرزی در پایان گفت: متهم با صدور قرار قانونی از سوی مراجع قضایی، به جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار دارد.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 115151

ارسال نظر