ترکیه مدعی پیشگویی سقوط بالگرد رئیسی قبل از سانحه شدند+عکس

ایلایدا آشکین ۱۳ آوریل (۲۵ فروردین) بر اساس حرکات اجرام آسمانی تغییراتی درایران را پیش گویی کرده ودر حساب شبکه اجتماعی اکس خود نوشته بود: پرده برای ایران پس از ۲۹ آوریل به ویژه حوالی ۱۹ مه بالا خواهد رفت دستور کار واقعی پس از آن است.

ترکیه  مدعی پیشگویی سقوط بالگرد رئیسی قبل از سانحه شدند+عکس

فرارو نوشت:آنادولو گازته نوشت: ایلایدا آشکین، اخترشناس ترکیه ای، با پیش بینی شهادت ابراهیم رئیسی، در رسانه‌های اجتماعی هیاهویی برپا کرد.

، آشکین پیش ازاین نیز با پیش گویی‌های درستی مانند نتیجه انتخابات اخیر ریاست جمهوری ترکیه و سقوط هواپیماها، میان کاربران ترکیه‌ای در رسانه‌های اجتماعی جنجالی شده بود.

آنادولو گازته با انتشار این خبر نوشته است که ایلایدا آشکین ۱۳ آوریل (۲۵ فروردین) بر اساس حرکات اجرام آسمانی تغییراتی درایران را پیش گویی کرده ودر حساب شبکه اجتماعی اکس خود نوشته بود: پرده برای ایران پس از ۲۹ آوریل به ویژه حوالی ۱۹ مه بالا خواهد رفت دستور کار واقعی پس از آن است.

تاریخی که ایلایدا آشکین برای تغییر شرایط ایران پیش بینی کرده بود، مصادف با ۳۰ اردیبهشت و وقوع سانحه برای هلیکوپتر ابراهیم رئیسی است.

ترکیه ای‌ها این بار مدعی پیشگویی سقوط بالگرد رئیسی

پس از شهادت ابراهیم رئیسی در سقوط هلیکوپتر و بازخورد آن، بسیاری از کاربران ترکیه‌ای با انتشار دوباره توییت آشکین در رسانه‌های اجتماعی، از اینکه اوتاریخ دقیق شهادت رئیسی را نیز پیش بینی کرده بود، ابراز شگفتی کردند

دیگر رسانه ها

کدخبر: 138880

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر