حمله موشکی از خاک عراق به تل آویو برای نخستین بار +فیلم

برای نخستین بار حمله بی‌سابقه از خاک عراق به تل‌آویو صورت گرفتمقاومت اسلامی عراق به سه نقطه در سرزمین‌های اشغالی حمله کرده است.

 حمله موشکی از خاک عراق به تل آویو برای نخستین بار
+فیلم

برای نخستین بار حمله بی‌سابقه از خاک عراق به تل‌آویو صورت گرفتمقاومت اسلامی عراق به سه نقطه در سرزمین‌های اشغالی حمله کرده است.

ایسنا نوشت مقاومت اسلامی عراق در ادامه عملیات‌های ضد صهیونیستی خود در واکنش به جنایات جنگی اسرائیل در غزه، بامداد جمعه خبر داد به سه نقطه در سرزمین‌های اشغالی حمله کرده است. جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه در حالی وارد دویست‌ودهمین روز خود شده که در پی آن حدود ۳۵ هزار نفر از مردم این باریکه شهید شده‌اند که اغلب آن‌ها کودکان و زنان هستند

مقاومت اسلامی عراق در بیانیه نخست خود اعلام کرد با موشک کروز به هدفی مهم در بئرالسبع واقع در جنوب فلسطین اشغالی حمله کرده است. مقاومت عراق در بیانیه دوم خود اعلام کرد با موشک‌های کروز به ۲ هدف مهم در تل‌آویو حمله کرده است؛ حمله‌ای که المیادین آن را اولین حمله به پایتخت رژیم صهیونیستی از خاک عراق توصیف کرده است.

مقاومت عراق مرکز جاسوسی «گلیوت» متعلق به موساد در تل‌آویو را هدف قرار داده است. مقاومت عراق در بیانیه سوم‌خود نیز از حمله با «سلاح مناسب» به یک هدف مهم در بحرالمیت خبر داد. مقاومت عراق همچنین ویدئویی از شلیک موشک‌های کروز به سمت بئرالسبع و تل‌آویو را منتشر کرد.

 

مقاومت اسلامی عراق در این بیانیه‌ها تاکید کرده به حملات خود علیه رژیم صهیونیستی ادامه خواهد داد. این حملات در حالی است که مقاومت بحرین هم شامگاه پنجشنبه و برای نخستین بار از حمله پهپادی به ایلات خبر داد. در پی حملات گسترده رژیم صهیونیستی به غزه، گروه‌های مقاومت در منطقه از جمله در لبنان و عراق و همچنین ارتش یمن به عملیات‌های تلافی‌جویانه خود ادامه می‌دهند

دیگر رسانه ها

کدخبر: 136023

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر