خودکشی هولناک یک پرستار خانم در بیمارستان فاطمه زهرا رباط کریم

یک پرستار خانم جوان در رباط کریم اقدام به خودکشی کرد.

خودکشی هولناک یک پرستار خانم در بیمارستان فاطمه زهرا رباط کریم

یک پرستار خانم جوان در رباط کریم اقدام به خودکشی کرد.

به گزارش عرشه آنلاین، در خبری تأسف‌بار، یکی از پرستاران بیمارستان فاطمه زهرا سلام الله علیه رباط کریم به زندگی خود پایان داد.

هنوز جزئیات دقیق این اتفاق ناگوار مشخص نیست. اما بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که این پرستار جوان با مصرف قرص اقدام به  خودکشی  کرده است.

متأسفانه، پرستاران در سراسر کشور، به ویژه در بیمارستان‌های دولتی، با حجم بالای کاری، کمبود نیروی انسانی و حقوق و مزایای نامناسب دست به گریبان هستند. این شرایط طاقت‌فرسا، بار روانی سنگینی را بر دوش پرستاران گذاشته و سلامت جسمی و روحی آنها را به خطر می‌اندازد.

محمد یوسف‌وند در خصوص خودکشی یک پرستار بیمارستان فاطمه‌الزهرا (س) رباط‌کریم اظهار کرد: بر اساس گزارش دریافتی از رئیس این بیمارستان، پرستار مذکور به خاطر مشکلات خانوادگی و روحی، پیش از این دو بار اقدام به خودکشی کرده که با اقدامات درمانی انجام شده خودکشی ناموفق بوده و در همین راستا تحت درمان روانپزشکی هم قرار داشته است.

دادستان عمومی و انقلاب رباط کریم گفت: روز گذشته جوان ٢٢ ساله‌ای که به تازگی طرح خود را در بیمارستان فاطمه‌الزهرا رباط‌کریم گذرانده و به عنوان پرستار مشغول شده با خوردن قرص‌های زیاد به زندگی خود پایان داده است.

وی گفت: این فرد در منزل خود به تنهایی زندگی می‌کرده است.

یوسف وند به اطلاعات به دست آمده از مسؤولان بیمارستان و همکاران این پرستار اشاره کرد و گفت: این افراد علت خودکشی را مشکلات شخصی عنوان کردند.

وی افزود: علت نهایی و تامه فوت این پرستار جوان در دست بررسی است و بعد از اظهارنظر کارشناسان و پزشکی قانونی، به سمع و نظر همشهریان خواهد رسید.

منبع: رکنا

دیگر رسانه ها

کدخبر: 139642

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر