تغییر مهم در بازار بزرگ تهران!

​روند هوشمندسازی گیت‌های بازار بزرگ تهران در نشستی با حضور شهردار منطقه ۱۲، رحیمی رئیس مرکز حراست امور مناطق، یوسف آبادی رئیس حراست منطقه، عبادی معاون حمل‌ و نقل و ترافیک منطقه و جمعی از مدیران، بررسی شد.

تغییر مهم در بازار بزرگ تهران!

روند هوشمندسازی گیت‌های بازار بزرگ تهران در نشستی با حضور شهردار منطقه ۱۲، رحیمی رئیس مرکز حراست امور مناطق، یوسف آبادی رئیس حراست منطقه، عبادی معاون حمل‌ و نقل و ترافیک منطقه و جمعی از مدیران، بررسی شد.

وحیدرضا انارکی محمدی در توضیح بیشتر گفت: در راستای محدود کردن و انضباط بخشی به تردد موتورسیکلت‌ها در محدوده بازار، برنامه هوشمندسازی گیت‌ها ورودی را در دستور کار داریم که عملیاتی شدن آن نیاز به بستر سازی نرم افزاری و سخت افزاری دارد که به زودی مسائل مربوطه را هم پیگیری می‌کنیم و امیدواریم تا پایان سال شاهد اجرای این طرح باشیم.

 

بر اساس گزارش سایت شهر، شهردار منطقه۱۲ تهران افزود: با هوشمندسازی گیت‌های ورودی بازار، به موتورهایی که دارای پارکینگ اختصاصی هستند، اجازه ورود داده می‌شود. در واقع این کار از یک سو سبب کاهش تردد موتورسیکلت‌ها و از سوی دیگر بازگشایی معابر پیاده راهی و روان سازی تردد خواهد شد.

 

 

دیگر رسانه ها

کدخبر: 138238

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر