خبر مهم و جدید وزارت آموزش و پرورش برای معلمان و صندوق ذخیره فرهنگیان

وزارت آموزش و پرورش تصمیم به اصلاح اساسنامه صندوق ذخیره فرهنگیان گرفته است.

خبر مهم و جدید وزارت آموزش و پرورش برای معلمان و صندوق ذخیره فرهنگیان

وزارت آموزش و پرورش تصمیم به اصلاح اساسنامه صندوق ذخیره فرهنگیان گرفته است.

به گزارش عرشه آنلاین، چندی پیش صحرایی وزیر آموزش و پرورش در نشست رئیس قوه قضاییه با جمعی از فرهنگیان و معلمان نمونه سراسر کشور، عنوان کرد که صندوق ذخیره فرهنگیان مجموعهای از مسائل و مشکلات است که با کمک سازمان بازرسی اساسنامه صندوق درست میشود چرا که از پی و بن اشکال دارد.

سخنگوی وزارت آموزش‌وپرورش با بیان اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان یک نهاد خصوصی است گفت: وزیر آموزش‌وپرورش اشاره داشتند که اساسنامه صندوق اصلاح شود بهتر است زیرا باید مبتنی بر شرایط روز باشد.

علی فرهادی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان یک نهاد خصوصی، غیردولتی است که به صورت هیئت مدیره‌ای اداره می‌شود گفت: اساسنامه صندوق ذخیره مبتنی بر هیئت امناست و باید دید ایراد گرفته شده به کدام قسمت آن وارد است.

وی با بیان اینکه این اساسنامه باید براساس شرایط روز اصلاح شود افزود: وزیر آموزش و پرورش اشاره به این داشتند که اساسنامه صندوق ذخیره اصلاح شود، بهتر است زیرا شرایط تجاری، سرعت کارهای تجاری و نوع سرمایه گذاری‌ها نسبت به قبل متفاوت شده و باید جور دیگری برنامه‌ریزی کرد.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: همچنین وزیر آموزش و پرورش به این نکته اشاره داشتند که اساسنامه صندوق مبتنی بر سودآوری با شرایط فعلی تنظیم شود و در هیئت امنا این اتفاق بیفتد.

 چندی پیش صحرایی وزیر آموزش و پرورش در نشست رئیس قوه قضاییه با جمعی از فرهنگیان و معلمان نمونه سراسر کشور، عنوان کرد که صندوق ذخیره فرهنگیان مجموعه‌ای از مسائل و مشکلات است که با کمک سازمان بازرسی اساسنامه صندوق درست می‌شود چرا که از پی و بن اشکال دارد.

صحرایی افزوده بود: اساسنامه این صندوق شتر گاو پلنگیست که نمی دانیم چکاره است و یک دفعه اتفاقاتی در آن می‌افتد، با پیگیری‌های انجام شده در حال حاضر تیم بازرسی مستقر شده تا امانت فرهنگیان که در دست ماست به خوبی اداره و اساسنامه آن درست شود.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 137465

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر