ربودن دختر 17 ساله از خانه پدری اش توسط اراذل و اوباش محل/ شیشه ها را شکستند و دخترم را بردند

دختر جوان که به خواستگاری یکی از اراذل محل جواب رد داده بود توسط او و دونفر ازدوستانش دزدیده شد.

ربودن دختر 17 ساله از خانه پدری اش توسط اراذل و اوباش محل/ شیشه ها را شکستند و دخترم را بردند

دختر جوان که به خواستگاری یکی از اراذل محل جواب رد داده بود توسط او و دونفر ازدوستانش دزدیده شد. 

به گزارش عرشه آنلاین، فردی که از اراذل و اوباش جنوب تهران است، با همدستی دو نفر از دوستانش دختر نوجوانی را با تهدید و درگیری از خانه‌اش ربود و به شمال کشور منتقل کرد.

چندی قبل زن جوانی هراسان به یکی از کلانتری‌های جنوب تهران رفت و هنگامی که مقابل افسر نگهبان قرار گرفت، گفت: یکی از اراذل و اوباش‌ محل به‌نام بیژن به خواستگاری دختر ۱۷ساله‌ام آمده بود اما به‌ خاطر شرارت‌هایش و اعتیادی که به الکل دارد، جواب منفی دادیم اما او کینه به دل گرفت.

شاکی ادامه داد: روز حادثه، بیژن و ۲ نفر از دوستانش که به‌ خاطر مصرف مشروبات الکلی در حالت طبیعی نبودند به‌ سمت خانه ما حمله کردند و پس از شکستن قفل درب با میله‌ آهنی وارد خانه شدند و پس از ضرب‌ و شتم اعضای خانواده‌ام، دخترم را به‌ قصد آدم‌ربایی سمت خودروی خود بردند. آنها قبل از اینکه فرار کنند، در جریان ارتکاب جرم، مرد همسایه را که قصد داشت دخترم را نجات دهد، از راه‌پله‌های طبقه دوم ساختمان به پایین پرتاب کردند.

فرار دختر جوان با پسری که او را کنیز خودش کرد | کتکم می‌زد و دست‌هایم را می‌سوزاند

خواستگار جدید قاتل خواستگار سابق شد | بازخوانی پرونده جنجالی میدان کاج سعادت آباد

پس از ثبت شکایت و تشکیل پرونده در دادسرای جنایی، تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی خیلی زود راهی صحنه جرم شدند و با بازبینی دوربین‌های مداربسته، پلاک خودروی موردنظر را شناسایی کردند که در ادامه نیز تردد ماشین آنها در حوالی شهرستان آمل ردیابی شد و همین سرنخ کافی بود متهمان در یک‌ قدمی بازداشت قرار بگیرند.

اقدامات اطلاعاتی برای دستگیری ۳ مرد جوان ادامه داشت، اما هنگامی که آنها متوجه شدند از سوی پلیس تحت تعقیب هستند، دختر جوان را رها کردند و به‌ صورت جداگانه متواری شدند.

پس از بازگشتن دختر جوان به خانه‌اش، تحقیقات جنایی ادامه پیدا کرد و مشخص شد خواستگار شرور در خانه پدرش واقع در محله قرچک مخفی شده است. ساعتی بعد کارآگاهان راهی مخفیگاه موردنظر شدند و پس از تعقیب و مراقبت چنددقیقه‌ای او را طی یک عملیات ضربتی بازداشت کردند.

متهم پس از انتقال به اداره پلیس، خیلی زود هدف تحقیق قرار گرفت و به جرم خود مبنی بر ربودن دختر جوان با همدستی ۲ نفر از دوستانش اعتراف و عنوان کرد به‌ خاطر اینکه مشروبات الکلی مصرف کرده، مرتکب جرم شده است.

با دستور بازپرس جنایی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات جهت دستگیری ۲ اراذل و اوباش فراری دیگر ادامه دارد.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 133513

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر