حجم ویدیو: 2.52M | مدت زمان : 00:00:59

درگیری و قمه کشی وحشتناک بچه پولدارها در بلوار هاشمیه مشهد به خاطر 2 دختر + عکس و فیلم 15+

فیلمی هولناک از قمه کشی وحشتناک در خیابان هاشمیمه مشهد منتشر شده است

فیلمی هولناک از قمه کشی وحشتناک در خیابان هاشمیمه مشهد منتشر شده است

به گزارش عرشه آنلاین، ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن چند جوان در بلوار هاشمیه مشهد با قمه با یکدیگر درگیر بودند. عوامل این درگیری به سرعت شناسایی شدند. متهمان اختلاف شخصی را دلیل این نزاع خیابانی اعلام کرده اند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

۲ پسر جوان که با شمشیرکشی در یک مغازه فست‌فودی رعب و وحشت ایجاد کرده بودند، از سوی نیروهای پلیس اطلاعات و امنیت  عمومی دستگیر شدند.

 سرتیپ دوم احمد نگهبان فرمانده انتظامی مشهد گفت: درپی درگیری و شرارت ۲ جوان پژوسوار در بولوار هاشمیه مشهد که شب جمعه گذشته در یک مغازه فست‌فودی رخ داد، بلافاصله عوامل انتظامی وارد عمل شدند و تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی عاملان تخریب و شرارت آغاز کردند.

خالکوبی

سرتیپ دوم احمد نگهبان افزود: با توجه به رعب و وحشتی که پژوسواران در محل ایجاد کرده بودند، گروهی از نیروهای تخصصی پشتیبانی عملیات پلیس اطلاعات و امنیت عمومی مشهد به سرپرستی سرهنگ مهدی کسروی وارد عمل شدند و طی ۴۸ ساعت ردزنی‌های اطلاعاتی به مخفیگاه عاملان شرارت در یکی از باغ‌های روستای سرآسیاب در اطراف مشهد دست یافتند.

مقام ارشد انتظامی مشهد تصریح کرد: طولی نکشید که با مجوزهای قضایی دکتر اسماعیل رحمانی (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) نیروهای پلیس اطلاعات و امنیت در یک عملیات ضربتی ۲ متهم را در حالی دستگیر کردند که فیلمی از شرارت‌های آنان در فضای مجازی نیز منتشر شده بود.

سرتیپ دوم نگهبان با اشاره به اعترافات متهمان اضافه کرد: بررسی‌های مقدماتی نشان می‌دهد که آنها در نزدیکی یکی از چهارراه‌ها ۲ دختر را سوار خودرو کرده‌اند و احتمالا با متلک‌گویی دیگر افراد مقابل فست‌فودی روبه‌رو شده اند و به همین دلیل این نزاع وحشتناک را با شمشیر رقم زده‌اند.

رئیس پلیس مشهد با بیان اینکه تحقیقات درباره ادعاهای آنان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: پدر یکی از متهمان مدعی شد ماهانه مبالغی بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان برای هزینه‌های پسرش می‌پردازد و او هم با این پول‌ها در شهر دوردور می کند!

منبع: خبرآنلاین

دیگر رسانه ها

کدخبر: 129466

ارسال نظر