زن کشی فجیع مقابل شورای حل اختلاف تهران

زن و مرد جوان که با یکدیگر اختلاف داشتند مقابل شورای حل اختلاف سرنوشت تلخی برایشان رقم خورد

زن کشی فجیع مقابل شورای حل اختلاف تهران

زن و مرد جوان که با یکدیگر اختلاف داشتند مقابل شورای حل اختلاف سرنوشت تلخی برایشان رقم خورد

به گزارش عرشه آنلاین، مرد خشمگین وقتی نتوانست در شورای حل اختلاف با همسر سابقش به توافق برسد، همانجا با شلیک گلوله زن جوان را به قتل رساند.

سرهنگ ایرج کاکاوند فرمانده انتظامی شهرستان کاشان گفت: مرد جوانی که به علت اختلاف با همسر سابق خود با اسلحه گرم اقدام به قتل وی کرده و از محل متواری شده بود، در عملیات مأموران انتظامی این شهرستان نیم‌ ساعت پس از جنایت دستگیر شد.

این فرد که برای حل اختلاف به همراه همسر سابقش به یکی از مراکز حل اختلاف مراجعه کرده بودند، پس از پایان جلسه و هنگام بیرون آمدن از آن مرکز اقدام به شلیک با سلاح گرم به سمت همسر سابق خود کرده و از صحنه متواری شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با اشاره به کشف یک قبضه سلاح کلت کمری از متهم تصریح کرد: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد انگیزه قاتل از وقوع این قتل برخی اختلافات قبلی با همسر سابقش بوده است.

وی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل و تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی می‌شود، گفت: کنترل احساسات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و افراد در مواجهه با اتفاقات لازم است با کنترل احساسات خود رفتاری عاقلانه داشته باشند تا از بروز حوادث ناگوار و ناخوشایند جلوگیری شود.

منبع: همشهری

دیگر رسانه ها

کدخبر: 127324

ارسال نظر