تیراندازی 4 شرور در پارک مهرشهر کرج

شرور مسلح که در پارک مهر شهر کرج اقدام به تیراندازی کرده بودند بازداشت شدند.

تیراندازی 4 شرور در پارک مهرشهر کرج

 شرور مسلح که در پارک مهر شهر کرج اقدام به تیراندازی کرده بودند بازداشت شدند.

به گزارش عرشه آنلاین، ۴ شرور که درجریان درگیری خیابانی اقدام به حمله مسلحانه به یکی از شهروندان کرده بودند، دستگیر شدند.

سردار حمید هداوند گفت: ۶ بهمن ماه سال جاری خبر وقوع یک فقره درگیری مسلحانه در پارک هاشمی منطقه مهرشهر کرج به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و عوامل کلانتری ۲۲ مهرشهر برای بررسی موضوع اعزام شدند.

وی افزود: بررسی اولیه ماموران حکایت از این داشت که افرادی ناشناس با سلاح گرم اقدام به مجروح کردن یکی از شهروندان کرده و  به سرعت از منطقه متواری شده اند.

فرمانده انتظامی استان البرز اضافه کرد در ادامه تلاش ماموران کلانتری یکی از متهمان شناسایی و دستگیر و برای انجام تحقیقات تخصصی متهم به مقر سازمان اطلاعات فراجا در استان البرز منتقل شد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد متهم در تحقیقات تکمیلی با معرفی سایر عوامل دخیل در این درگیری مسلحانه، علت وقوع این نزاع را نگاه خیره فرد مجروح در یک مراسم عروسی عنوان کرد.

سردار هداوند تصریح کرد در ادامه علی رغم اینکه متهمان پرونده با اطلاع از تحت تعقیب بودنشان از محل سکونت خود گریخته بوند، با تلاش بی‌وقفه ماموران سازمان اطلاعات سه متهم دیگر این پرونده در مناطق مختلف استان شناسایی و در عملیات‌های جداگانه دستگیر شدند.

ارشدترین مقام انتظامی استان البرز با اشاره به کشف دو قبض سلاح از مخفیگاه متهمان خاطرنشان کرد: جرائمی که باعث ایجاد جو ناامنی در بین شهروندان شود از خطوط قرشمز پلیس است و با همکاری دستگاه قضایی سعی داریم با این گونه جرایم با شدت برخورد کنیم.

منبع: ایرنا

دیگر رسانه ها

کدخبر: 126344

ارسال نظر