اطلاعیه مهم سازمان سنجش درباره آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ دفترچه ثبت نام اصلاح شد

سازمان سنجش اعلام کرد که دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اصلاح شد.

اطلاعیه مهم سازمان سنجش درباره آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ دفترچه ثبت نام  اصلاح شد

سازمان سنجش اعلام کرد که دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اصلاح شد.

به گزارش عرشه آنلاین،دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اصلاح شد.

دفترچه راهنمای ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته‌های شغلی آموزگاری، دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۳ از طریق سازمان سنجش آموزش و پرورش اصلاح شد.

متقاضیان ثبت‌نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در رشته‌های شغلی آموزگاری، دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۳ برای ثبت‌نام در این آزمون می‌توانند تا روز شنبه چهاردهم بهمن ماه اقدام کنند.

دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون حاوی شرایط و ضوابط، اطلاعات شغل‌محل‌ها، هم‌زمان با شروع ثبت‌نام از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترس شد. 

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کردَ با توجه به محدودیت زمانی به متقاضیان توصیه شده در مهلت اعلام شده برای شرکت در آزمون مذکور به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت‌نام اقدام کنند. 

آزمون فوق برای رشته‌های شغلی آموزگاری در روز جمعه ۱۸ اسفندماه سال ۱۴۰۲ و رشته‌های شغلی دبیری و هنرآموز در روز جمعه ۲۸ اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

بر اساس اعلام آموزش و ‍‍پرورش سال آینده حدود ۷۲ هزار نفر در آزمون‌های مختلف استخدامی، اعم از گروه ابتدایی، گروه دبیری، هنرآموزان و گروه پرورشی و تربیت بدنی به استخدام آموزش و پرورش درخواهند آمد. 

منبع: ايسنا

دیگر رسانه ها

کدخبر: 124705

ارسال نظر