دستگیری 5 شرور در تهرانسر پس از حمله به شهروندان و پلیس

5 شرور مسلح در تهرانسر توسط پلیس دستگیر شدند.

دستگیری 5 شرور  در تهرانسر پس از  حمله به شهروندان و پلیس

۵ شرور مسلح در تهرانسر توسط پلیس دستگیر شدند.

به گزارش عرشه آنلاین، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری اراذل و اوباشی که با استفاده از سلاح سرد اقدام به قدرت‌نمایی در محله تهرانسر کرده و مردم را به وحشت انداخته بودند، خبر داد.

 سرهنگ علی قاسم‌پور در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ در تاریخ ششم بهمن ماه امسال خبری مبنی بر حضور اراذل و اوباش در محله تهرانسر تهران و تخریب اموال شهروندان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که درپی آن ماموران در محل حاضر شده و اقدامات خود را آغاز کردند. بررسی‌های اولیه حاکی از این بود که این افراد با استفاده از سلاح سرد اقدام به آسیب‌رساندن به یکی از شهروندان کرده‌ و همچنین موجب رعب و حشت اهالی محل شده‌اند. 

وی با بیان اینکه این افراد با برهم زدن نظم عمومی باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان شده بودند افزود: ماموران تیم عملیات کلانتری ۱۵۰ تهرانسر بلافاصله پنج متهم را که از اراذل و اوباش سابقه دار بوده و قصد حمله به ماموران با سلاح سرد را داشتند با استفاده از شگردهای پلیسی و قانون به کارگیری سلاح دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به انجام بازجویی از متهمان دستگیر شده، گفت: متهمان تحت بازجویی قرار گرفتند و در تحقیقات اولیه به جرم خود و اخلال در نظم و امنیت شهروندان با هدف قدرت‌نمایی اعتراف کردند.

قاسم پور از تشکیل پرونده برای هر پنج متهم دستگیر شده خبر داد و گفت: متهمان به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. تحقیقات تکمیلی نیز در این خصوص در حال انجام است. 

منبع: ایسنا

دیگر رسانه ها

کدخبر: 124004

ارسال نظر