خبر مهم رئیس کمیسیون تلفیق بودجه درباره پرداخت فوق‌العاده ویژه به معلمان و فرهنگیان

رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۳ خبرهای مهمی درباره پرداخت فوق‌العاده ویژه به معلمان و فرهنگیان ارائه داد.

خبر مهم رئیس کمیسیون تلفیق بودجه درباره پرداخت فوق‌العاده ویژه به معلمان و فرهنگیان

 رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۳ خبرهای مهمی درباره پرداخت فوق‌العاده ویژه به معلمان و فرهنگیان ارائه داد.

به گزارش عرشه آنلاین، رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۳ گفت: مذاکراتی را با دولت انجام دادیم تا فوق‌العاده ویژه به صورت عمومی به تمام وزارتخانه‌ها از جمله معلمان اختصاص یابد که موضوع در حال بررسی است.

حمیدرضا حاجی‌بابایی درباره اختصاص فوق‌العاده ویژه به برخی از کارکنان آموزش و پرورش مانند سازمان نوسازی مدارس، کادر اداری آموزش و پرورش، سرایداران و خدمتگزاران اظهار کرد: تعدادی از نهادها و وزارتخانه‌ها فوق‌العاده ویژه را دریافت می‌کنند و اخیراً در کمیسیون تلفیق مصوب شد تا چند وزارتخانه دیگر مشمول شوند.

وی افزود: روز چهارشنبه ۲۷ دی ماه جلسه‌ای را با آقای منظور؛ رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره جمع‌بندی بودجه داشتیم و در آنجا این بحث مطرح شد که چه کار کنیم تا وزارتخانه‌ها و نهادهایی که مشمول فوق‌العاده ویژه نیستند از آن بهره‌مند شوند و در نهایت مقرر شد دراینباره یک هم‌اندیشی با دولت داشته باشیم.

رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۳ گفت: بحث‌های اولیه و برآورد اعتبار برای اختصاص فوق‌العاده ویژه به وزارتخانه‌هایی که از آن محروم هستند، انجام شد و دولت باید بررسی‌های خود را انجام دهد تا بتوانیم در جریان بررسی بودجه به سمتی حرکت کنیم که فوق‌العاده ویژه به تمام وزارتخانه‌ها اختصاص یابد البته این موضوع هنوز در مرحله پیگیری است.

حاجی‌بابایی ادامه داد: وزارتخانه‌های بهداشت، کارکنان اداری آموزش و پرورش، میراث فرهنگی، جهاد کشاورزی و سازمان محیط زیست مشمول دریافت فوق‌العاده ویژه شدند و تعدادی از وزارتخانه‌ها هم از گذشته دریافت می‌کردند بنابراین تعدادی باقی مانده‌اند و در حال هماهنگی هستیم تا فوق‌العاده ویژه را عمومی کرده و تمام وزارتخانه‌ها آن را دریافت کنند.

وی در پاسخ به این پرسش «با توجه به اینکه معلمان مشمول رتبه‌‌بندی شدند آیا فوق‌العاده ویژه به آنها هم اختصاص می‌یابد» بیان کرد: تلاش ما این است معلمان هم بتوانند از فوق‌العاده ویژه بهره‌مند شوند و اختصاص آن به صورت عمومی به تمام وزارتخانه‌ها عملیاتی شود.

کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۳ به تازگی مصوب کرد تا فوق‌العاده ویژه‌‎ای به کارمندان سازمان نوسازی مدارس، کادر اداری آموزش و پرورش، سرایداران و خدمتگزاران، کادر سلامت و کارکنان وزارت کشور اختصاص یابد.

منبع: تسنیم

دیگر رسانه ها

کدخبر: 123211

ارسال نظر