متسوبیشی جدید به ایران می آید

میتسوبیشی آوتلندر که همیشه به‌عنوان خودرویی باکیفیت و قابل‌اطمینان شناخته می‌شود، به‌زودی جدیدترین مدل خود را به بازار ایران می‌آورد.

متسوبیشی جدید به ایران می آید

میتسوبیشی آوتلندر که همیشه به‌عنوان خودرویی باکیفیت و قابل‌اطمینان شناخته می‌شود، به‌زودی جدیدترین مدل خود را به بازار ایران می‌آورد. اوتلندر جدید با طراحی فوق‌جذاب و مشخصات وسوسه‌کننده به رقابت با کره‌ای‌ها می‌پردازد.

به گزارش عرشه آنلاین، جذابیت مدل جدید میتسوبیشی اوتلندر با طراحی تهاجمی و رنجروور مانندش، بیشتر شده است. نمای جلویی این خودرو شامل سبک طراحی دو چراغه بوده که به بهترین شکل اجرا شده است. نمای جانبی اوتلندر جدید نیز با توجه به نوع طراحی سقف، بسیار شبیه به محصولات لندروور رنجروور به نظر می‌رسد.

متسوبیشی

نمای پشتی این خودرو همان جذابیت و اسپرت بودن را حفظ کرده و جوان‌پسندتر شده است. این خودرو درواقع نسخه تولیدی کانسپت انگلبرگ است. اوتلندر جدید از قطعات مشترکی با نیسان ایکس‌تریل بهره می‌برد.

متسوبیشی

با ورود به کابین اوتلندر جدید، برخلاف طراحی تهاجمی نمای بیرونی، با ظاهر محافظه‌کارانه و مدرنی روبه‌رو هستیم. امکانات برجسته‌ای مانند صندلی‌های ردیف سوم، نمایشگر مرکزی ۹ اینچی، هدآپ دیسپلی و سامانه دستیار راننده Mi Pilot در این خودرو حضور دارند. تابلوخوان، کروز کنترل تطبیقی، ترمز اضطراری اتوماتیک، دستیار حرکت در ترافیک و... از دیگر امکانات Mi Pilot هستند.

متسوبیشی

احتمالاً تمام نسخه‌های وارداتی از پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو و یا تنفس طبیعی بهره‌مند خواهند بود. گیربکس ۸ سرعته CVT وظیفه انتقال قدرت به چرخ‌های جلو یا تمام چرخ‌ها را بر عهده دارد.

منبع: اقتصاد آنلاین

دیگر رسانه ها

کدخبر: 141159

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر