دلیل ترمز ناگهانی بازار مسکن؛

در بازار مسکن چه اتفاقی افتاد؟فروشنده‌های مسکن زیاد شدند

بررسی فایلهای فروش آپارتمان در منطقه یک نشان می دهد که تعداد فروشندگان بیشتر از خریداران شده درحالی که در ماه های گذشته با کاهش قیمت ها تعدادخریداران در بازار بیشتر شده بود .

در بازار مسکن چه اتفاقی افتاد؟فروشنده‌های مسکن زیاد شدند

اکوایران: بررسی فایلهای فروش آپارتمان در منطقه یک نشان می دهد که تعداد فروشندگان بیشتر از خریداران شده درحالی که در ماه های گذشته با کاهش قیمت ها تعدادخریداران در بازار بیشتر شده بود .

 به گفته مشاوران ملکی، بازار مسکن در منطقه یک تهران، هم‌اکنون تعداد فروشندگان بیشتر از خریداران است.

یک واسطه‌گر بازار مسکن، با اشاره به عدم افزایش قیمت توسط مالکان در منطقه یک ادامه می‌دهد: وضعیت معاملات ملکی در حال حاضر در رکود قرار دارد؛ البته ابتدای سال افزایش قیمت دلار داشتیم و بالتبع تعداد خریداران افزایش یافت اما فروشندگان تردید داشتند، بعد از آن وضعیت بازار در حال تثبیت و تعداد فروشندگان در حال افزایش بود که قیمت دلار کاهشی شد و بازار مجدد راکد شد.

به گفته وی، در محله فرشته و الهیه، متوسط قیمت هرمترمربع مسکن نوساز و با تمام امکانات از ۵۰۰ میلیون تومان شروع می‌شود.

در محله ولنجک، برای واحدی نوساز و ۱۰۶ متری، ۲۴ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان و در محله فرمانیه، برای واحدی ۱۶۳ متری و ۲۰ سال ساخت، ۳۷ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

در قیطریه، آپارتمانی ۴۰ متری و ۳۰ سال ساخت، ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و در ازگل، واحدی ۱۲۴ متری و نوساز، ۲۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد. 

قیمت مسکن

دیگر رسانه ها

کدخبر: 139829

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر