شیوه جدید شناسایی اتباع غیرمجاز

با افزایش غیرقابل کنترل اتباع غیرمجاز در کشور، طرح شناسایی و اخراج آن‌ها کلید خورده است.

شیوه جدید شناسایی اتباع غیرمجاز

با افزایش غیرقابل کنترل اتباع غیرمجاز در کشور، طرح شناسایی و اخراج آن‌ها کلید خورده است.

به گزارش عرشه آنلاین؛ داوود بیگی نژاد، نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران با بیان اینکه راهکار جلوگیری از اجاره دادن ملک و مسکن به اتباع غیرمجاز این است که برای مشاوران املاک، سامانه سوت‌زنی و گزارش‌دهی به متولی امر راه‌اندازی شود، گفت: در حال حاضر، طرح شناسایی اتباع خارجی غیر مجاز در حال انجام و اجرا است.

وی  با بیان اینکه  راه اندازی سامانه یا کانال سوت‌زنی برای مشاوران املاک از دیگر راهکارها برای جلوگیری از تخلف مشاوران املاک برای قرارداد اتباع غیر مجاز است، گفت: افراد می توانند در صورتی که مشاور املاکی این تخلف را انجام داد، موضوع را به متولی رسیدگی اطلاع دهند.

بیگی نژاد توضیح داد: گزارش‌ها بلافاصله و مستقیما به نهاد و دستگاه مربوطه ارسال می‌شود و این اقدام می‌تواند در شناسایی اتباع خارجی غیرمجاز بسیار موثر و سریع باشد.

اقتصادنیوز: مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: مشاوران املاک تا پایان ۲۵ اردیبهشت ماه امسال فرصت دارند مجوزهای کاغذی خود را به الکترونیک (شناسه یکتا) تبدیل کنند.

وی افزود: اتحادیه مشاوران املاک تهران در حال حاضر نظارت‌های زیادی از سوی اتحادیه مشاوران املاک بر فعالیت اتحادیه مشاوران املاک تهران وجود دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیگر رسانه ها

کدخبر: 135968

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر