منتظر واریزی جدید دولت باشید،حساب را ساعت 24 چک کنید

یارانه های نقدی دهک چهار تا 9، امشب به حساب خانوارها واریز خواهد شد.

منتظر واریزی جدید دولت باشید،حساب را ساعت 24 چک کنید

امشب منتظر واریزی جدید دولت باشید

یارانه های نقدی دهک چهار تا ۹، امشب به حساب خانوارها واریز خواهد شد.

، چندین سال است که دولت برای حمایت از خانوارها یارانه نقدی به حساب خانوارهای مشمول واریز میکند. شیوه و مبلغ پرداخت این یارانه، پس از چندین سال در دولت رییسی تغییر کرد. مبلغ این یارانه برای دهک یک تا سه، ۴۰۰هزار تومان به ازای هر نفر و برای دهک چهار تا۹، ۳۰۰هزار تومان به ازای هر نفر است. یارانه دهک یک تا سه، ۲۵اردیبهشت ماه واریز شد و یارانه دهک ۴ تا ۹ نیز امشب ۳۰ اردیبهشت ماه، به حساب خانوارها واریز می شود.

یارانه ۳۰۰هزارتومانی دهک‌های چهارم تا نهم ساعت ۲۴ امشب ۳۰ اردیبهشت ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

 بر اساس تغییراتی که در بهمن ماه سال گذشته در زمان واریز یارانه‌های خانوارهای مشمول حمایت دولت، اعمال شد، یارانه نقدی و معیشتی از بیستم هر ماه به آخر ماه موکول شده است.

طبق جدول زمان‌بندی پرداخت یارانه‌ها، یارانه دهک‌های اول تا سوم ۲۵ هر ماه و یارانه نقدی و معیشتی سایر خانوارهای مشمول، ۳۰ هر ماه واریز می‌شود.

بر همین اساس و طبق جدول زمان‌بندی پرداخت یارانه‌ها، یارانه کمک‌معیشتی خانوارهای دهک‌های اول تا سوم با مبلغ ۴۰۰ هزار تومان روز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ پرداخت شد.

ضمن اینکه، یارانه دهک‌های چهارم تا نهم کل کشور که مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر است؛ امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

 

دیگر رسانه ها

کدخبر: 138177

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر