قتل مادرخرج در اتوبان همت

همه چیز از روزی شروع شد که ۳ دوست برای خرید به یک سوپرمارکت رفتند و یکی از آنها پول خریدها را حساب کرد. قرار شد دو دوست دیگر سهم خود را از خریدها بپردازند اما بدقولی کردند و همین موضوع شروع یک درگیری میان آنها بود.

قتل مادرخرج در اتوبان همت

 یکی از روزهای فروردین امسال، گزارش ناپدید شدن پسری جوان به اداره چهارم پلیس آگاهی تهران اعلام شد. او آخرین بار برای دیدن دو نفر از دوستانش، ‌خانه را ترک کرده و دیگر برنگشته بود. همین کافی بود تا ماموران به سراغ دو دوست جوان گمشده بروند و به تحقیق از آنها بپردازند. هرچند دو جوان مدعی بودند که اطلاعی از سرنوشت دوست گمشده خود ندارد اما در ادامه تحقیقات راز ناپدید شدن او را فاش کردند. آنها اعتراف کردند که دوست صمیمی خود را به قتل رساندند. یکی از آنها گفت: مقتول از دوستان صمیمی بود اما از چند روز قبل اختلاف میان ما شروع شد. ماجرا از این قرار بود که ما تصمیم گرفتیم برای دورهمی به خارج از تهران برویم. آن روز برای خرید وارد یک سوپرمارکت شدیم و مقتول شد مادرخرج. همه خریدها را با کارت عابربانک او حساب کردیم و قرار شد دنگمان را به او بپردازیم. ما فراموش کردیم و مقتول مدام این مسئله را پیش می کشید. همین مسئله موجب اختلاف میان ما شده بود.

متهم در ادامه گفت: شب حادثه من و دوستم با مقتول قرار گذاشتیم تا یکدیگر را ببینیم. آن شب مشروبات الکلی مصرف کرده بودیم و در حال چرخیدن در خیابان بودیم. وقتی وارد اتوبان همت شدیم، مقتول بحث پول را پیش کشید. همین موجب شد تا درگیری میان ما بالا بگیرد. او ناگهان برای ما چاقو کشید و ما برای دفاع از خودمان ضرباتی به او زدیم که منجر به قتل وی شد.

وی ادامه داد: پس از قتل خیلی ترسیدیم و تصمیم گرفتیم جسد را از بین ببریم. راه افتادیم به سمت روستای مامونیه واقع در جاده ساوه. در آنجا جسد را دفن کردیم اما به شدت عذاب وجدان داریم و پشیمانیم.

پس از اعتراف این دو متهم، ماموران راهی شهرستان مامونیه شدند و پس از ساعت ها جست و جو، جسد را کشف کردند. جسد به دستور قاضی سالار صنعتگر بازپرس شعبه هشتم دادسرای جنایی تهران به پزشکی قانونی منتقل شده و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

منبع : همشهری

دیگر رسانه ها

کدخبر: 136520

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر