اعتراف وحشتناک عامل ربایش یسنا در کلاله

فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: دو عامل ربایش یسنا در کلاله دستگیر شدند و جا دارد از همکاری نزدیک اداره کل اطلاعات استان تقدیر و تشکر کنم. این حادثه بار دیگر اتحاد و همدلی مردم استان گلستان را که سرزمین برادری نامیده می شود را به اثبات رساند.

اعتراف وحشتناک عامل ربایش یسنا در کلاله

فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: دو عامل ربایش یسنا در کلاله دستگیر شدند و جا دارد از همکاری نزدیک اداره کل اطلاعات استان  تقدیر و تشکر کنم. این حادثه بار دیگر اتحاد و همدلی مردم استان گلستان را که سرزمین برادری نامیده می شود را به اثبات رساند.

 به گزارش عرشه آنلاین، سردار محمدسعید فاضل‌دادگر با اعلام جزئیات تازه از پیدا شدن یسنا گفت: بدنبال اعلام مفقودی دختربچه کلاله ای در روز یکشنبه نهم اردیبهشت، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

به گفته وی از اولین لحظه پس از اعلام خبر به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱٠ ، عوامل گشت انتظامی به همراه فرمانده بخش پیشکمر به محل اعزام و صحت موضوع را تایید کردند.

سردار دادگر افزود:  سپس با توجه به حساسیت موضوع کارشناسان  پلیس اطلاعات و آگاهی شهرستان و سرتیم اطلاعات جنایی پلیس آگاهی استان و رییس پلیس آگاهی استان به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان گلستان ادامه داد:  این اقدامات پلیس در کنار تلاش های بی وقفه گروه های مردمی، بسیج و بویژه هلال احمر بود که جستجوهای میدانی را انجام می‌دادند.

سردار دادگر اظهار داشت:  پلیس همه سناریوهای احتمالی را همزمان پیگیری می کرد و با هماهنگی های به عمل آمده بهترین سگ های زنده یاب که در جستجو‌های ساختمان پلاسکو عملکرد بسیار مطلوبی داشتند را از تهران درخواست و در منطقه بکار گرفت.

وی گفت: با بدست آمدن سرنخ‌هایی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان از ربایش کودک از روز سوم و با لحاظ نگرانی‌های فراوان بابت حفظ جان کودک و سلامتی وی در اولویت قرار گرفت.

وی گفت: پلیس بیش از ۵٠ نفر را به عنوان مطلع و سه نفر را به عنوان مظنون مورد تحقیق و بازجویی قرار داد و به این ترتیب دامنه اشراف اطلاعاتی خود را گسترش داد و در نهایت سه مظنون از بین این افراد شناسایی شدند که یکی از آنها بازداشت شد. 

وی گفت: ربایندگان پس از این که متوجه شدند در تور اطلاعاتی پلیس قرار گرفته اند، عرصه را بر خود تنگ دیده و برای رد گم کنی و فرار از چنگ قانون با توجه به آشنایی به منطقه در یک فرصت مناسب کودک را در مزارع محل رها کردند.

رئیس پلیس استان گلستان ادامه داد: این اتفاق در اثنای این تحقیقات و جستجوها در عصر روز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت افتاد و یکی از کایت سواران نیشابوری در حین پرواز در منطقه، حضوری مشکوک در بین مزارع کلزا را اعلام می کند که بلافاصله یکی ازتیم های پلیس به همراه سگ زنده یاب خود را به یسنا رسانده و او را در آغوش کشیده و در بین خوشحالی مردم تحویل خانواده اش داد.

به گفته  سردار فاضل‌دادگر، تحقیقات پس از پیدایش کودک از مظنونین اصلی با شدت و جدیت ادامه یافت تا این که با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی پلیس دو نفر از عاملان ربایش که یکی از آنها در شهرستانی دیگر متواری و مخفی شده بود، دستگیر و پس از بازجویی های فنی پلیس به جرم خود اعتراف کردند.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 136267

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر