فال تاروت

فال تاروت امروز چهارشنبه 12 اردیبهشت 1403​ | فال تاروت می خوای بیا اینجا بخوان

فال تاروت چهارشنبه 12 اردیبهشت 1403​ را بخوانید تا از اتفاقات مهم پیش روی خود در این روز باخبر شوید.

فال تاروت امروز چهارشنبه 12 اردیبهشت 1403​ | فال تاروت می خوای بیا اینجا بخوان

فال تاروت یکی از روش های پیش بینی آینده است که به وسیله‌ی کارت های تاروت‌‌‌ انجام می شود. فال تاروت انواع مختلفی دارد مثل‌ فال تاروت یهودی، فال تاروت رنگی، فال تاروت‌ اصلی، فال تاروت کبیر و فال تاروت صغیر. در این متن با ما همراه باشید تا فال تاروت کبیر را بخوانید.

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می شد، که بسیاری از آن ها هنوز هم بازی می شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت هفت سکه

فروردینی ماهی جان، سطح آمادگی شما کلید نمایش خوب شما در جبهه تحصیلی است. پس به آن ادامه دهید. از نظر حرفه ای، سرمایه گذاری عاقلانه شما از نظر زمان و انرژی، اکنون سودهای زیادی را به شما می دهد. احتمالاً کار شما به آرامی پیش می‌رود و پاداش تلاش‌های گذشته را درو خواهید کرد - آنچه اکنون یا در آینده نزدیک اتفاق می‌افتد نتیجه مستقیم کارهایی است که در گذشته انجام داده‌اید. سود پولی می تواند روز شما را شادتر کند.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت دو شمشیر

اردیبهشت ماهی، ممکن است در مورد چیزی که در محل کار اشتباه رخ داده است پاسخگو شوید. ممکن است احساس کنید از نزدیکان و عزیزان خود جدا شده اید، احتمالاً امروز با حالت سردرگمی مواجه خواهید شد. اینکه آیا برای رابطه/شغل موجود ادامه دهید یا به سراغ گزینه بهتر بروید، این سوال همچنان شما را آزار می دهد. نیازهای خود را اولویت بندی کنید. اطمینان حاصل کنید که رابطه شما همچنان در اولویت شما قرار دارد. زمان خوبی برای سرمایه گذاری یا حدس و گمان نیست.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت عدالت

خرداد ماهی عزیز، در لحظه بمانید و نگاهی منصفانه به همه زمینه های زندگی خود داشته باشید، چه در حال ایجاد تعادل هستید. به نحوه حفظ تعادل در زندگی خود توجه کنید. اعتدال کلمه کلیدی است که در این زمان برای داشتن یک زندگی معقول و سالم به آن نیاز دارید. شما ممکن است مورد بازجویی قرار بگیرید، به خاطر کارتان مورد بازجویی قرار بگیرید، بنابراین در معاملات خود صادق باشید. بیش از جاه طلبی ها و وسوسه ها نمی تواند چیزی برای شما به ارمغان بیاورد، به یاد داشته باشید که راه کوتاه موفقیت به هیچ وجه پاداشی ندارد.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین تیر

کارت تاروت: کارت نوباوه شمشیر

تیرماهی جان، شما امروز انرژی ذهنی و جسمی زیادی دارید که به شما امکان می دهد با چالش هایی که روز برای شما ذخیره کرده است روبرو شوید. اگر اخیراً شغلی را شروع کرده اید، سایر کارمندان ممکن است نسبت به شما حسادت کنند و سعی کنند به شما آسیب برسانند. اگر به دنبال کار هستید و امروز با مصاحبه روبرو هستید، ممکن است لازم باشد در مصاحبه ها با فروتنی زیادی رفتار کنید تا موقعیتی را که انتظارش را داشتید به دست آورید. در قراردادها محتاط باشید اعتماد به نفس بیش از حد می تواند شما را تکان دهد.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت سه شمشیر

مرداد ماهی، چشم انداز عشق امروز تیره و تار به نظر می رسد، ممکن است در جبهه عاشقانه دلسرد کننده باشد. کسانی که به دنبال عشق هستند، احساس محدودیت خواهند کرد. این احتمال وجود دارد که در جبهه اجتماعی با فردی تحریک کننده روبرو شوید. در انعقاد یک معامله ملکی مراقب باشید، زیرا احتمال کلاهبرداری واقعی به نظر می رسد. هر سندی را پس از مطالعه کامل امضا کنید. زمان شما برای شروع کاری ممکن است مطلوب نباشد.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت ده سکه

شهریور ماهی، پول از منابع دیگر ممکن است درآمد شما را افزایش دهد و شما را از نظر مالی سالم نگه دارد. از نظر اجتماعی شما به سادگی از تعامل با افراد از طبقات مختلف زندگی، در جبهه داخلی لذت خواهید برد. ممکن است یک بحث خانوادگی وجود داشته باشد. ممکن است به زودی ملکی به نام شما بیاید، امروز می توانید از لحظات دلپذیری با کسی که دوستش دارید لذت ببرید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین مهر

کارت تاروت: کارت هشت شمشیر

مهرماهی عزیز، خواسته ها و خواسته های شما احتمالا توسط یکی از نزدیکان شما تفسیر می شود. مراقب نیت ناسالم افراد باشید- این می تواند هر چیزی را شامل شود، از کسی که در یک بازی پیک آپ پوکر تقلب می کند تا کسی که سعی می کند شما را در محل کار برای چیزی جدی فریب دهد. نکته اصلی این است که دم خود را بپوشانید، مطمئن شوید که کارها را به درستی انجام می دهید، و در این صورت هیچ نگرانی در مورد آن نخواهید داشت، حتی اگر کسی بخواهد شما را بگیرد. امروز مراقب وسایل خود باشید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

کارت تاروت: کارت ملکه جام

آبان ماهی، برای برخی، عاشق شدن یک نتیجه قطعی است، بنابراین خود را برای یک مرحله هیجان انگیز از زندگی آماده کنید. ممکن است از شما خواسته شود تا کاری را انجام دهید که تصویر شما را در جبهه اجتماعی بالا ببرد. احساساتی بودن بیش از حد باعث می شود اوضاع در رابطه از کنترل خارج شود. بنابراین شروعی مثبت در جبهه عاشقانه داشته باشید که به شما اعتماد به نفس زیادی بدهد.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

کارت تاروت: کارت چهار شمشیر

آذر ماهی جان، شما نیاز به استراحت دارید و به چیزها و اتفاقات اطراف خود فکر کنید. سرعت تند زندگی می تواند شما را تحت تاثیر قرار دهد. ممکن است شخصی در جبهه اجتماعی وقت شما را غارت کند، بنابراین در کنار گذاشتن او دیپلماتیک رفتار کنید. مدیریت نادرست وجوه/مالی باید در مقابل مراقبت شود. سعی کنید عملکرد خود را بهبود بخشید و از اشتباهات گذشته درس بگیرید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین دی

کارت تاروت: کارت پادشاه سکه

دی ماهی عزیز، ممکن است منبع جدیدی از درآمد باز شود و به حل مشکلات مالی شما کمک کند. تلاش‌های شما در محل کار احتمالاً امروز جوایز زیادی را به همراه خواهد داشت. جریان پول خوب خواهد بود و انباشت وجوه دغدغه اصلی شما امروز است. شما به دستاوردهای خود افتخار می کنید و می خواهید دارایی های ارزشمند خود را به دیگران نشان دهید. شما مهارت هایی برای مدیریت کارآمد امور روزمره خود دارید. سخت، روشمند و با وجدان کار کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت سه سکه

بهمن ماهی عزیز، فشار کاری افزایش می یابد و شما را خسته می کند. شما باید اهداف خود را متبلور کنید. اگر انتظار دارید آنچه را که می خواهید به دست آورید، از دیگران حمایت نکنید که به شما لطف کنند، زیرا این فقط باعث اتلاف وقت می شود. این زمان بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در ملک است، زیرا می توانید به راحتی از وام بانکی یا کمک مالی استفاده کنید. کیفیت کار توسط سالمندان شما قدردانی می شود و این به شغل شما کمک می کند. 

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت ملکه سکه

اسفند ماهی ها، مرکز شما پول و امنیت مالی خانواده است. شما پول خوبی کسب می کنید. پول از منابع پیش بینی نشده وارد می شود. شما کاملاً کسب و کار محور و بسیار مبتکر هستید. امروز شما روی هر فعالیتی تمرکز می کنید که توانایی تولید ثروت یا کسب و کار بیشتر را فراهم می کند. شما می توانید هر سرمایه گذاری را موفق کنید و تقریباً در هر جایی می توانید یک فرصت تجاری پیدا کنید!

دیگر رسانه ها

کدخبر: 135697

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر