حجم ویدیو: 1.92M | مدت زمان : 00:00:45

تصاویری از حمله تروریستی به مقر نظامی در راسک و چابهار

تصاویری از حمله تروریستی به مقر نظامی در راسک و چابهار منتشر شده است.

تصاویری از حمله تروریستی به مقر نظامی در راسک و چابهار منتشر شده است.

 تروریست‌های جیش‌العدل به دو مقر نظامی از جمله کلانتری ۱۲ (کلانتر سرهنگ کوچکزایی) در مرکز شهر چابهار حمله کردند.

 

گروه تروریستی جیش العدل با انتشار بیانیه‌ای خبر از شروع عملیات‌های زنجیره‌ای در شهرهای چابهار، راسک و سرباز داده است. همچنین جیش العدل ادعا کرد که مقر سپاه در راسک را به کنترل خود در آورده است.

همشهری آنلاین نیز نوشت: گروهک تروریستی جیش الظلم مدعی انجام عملیات در برخی شهرهای سیستان و بلوچستان شد.

این گروهک در بیانیه ای ادعا کرد در صدد عملیات در شهرهای راسک، سرباز و چابهار است.

حمله تروریستی به مقر نظامی در راسک و چابهار

ایرنا نوشت معاون امینتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان: دقایقی قبل حمله تروریستی به مقر نظامی راسک و چابهار انجام شد.علیرضا مرحمتی اظهار کرد: اوضاع تحت کنترل است و اخبار تکمیلی اعلام می شود

تسنیم: حمله ناموفق گروه تروریستی جیش الظلم به مقر سپاه شهرستان راسک

به گزارش خبرگزاری تسنیم از راسک، از دقایق اولیه بامداد امروز گروهک تروریستی جیش الظلم با حمله مسلحانه به مقر سپاه شهرستان راسک قصد ضربه زدن به این مقر سپاه را داشت که با مقاومت رزمندگان با شکست روبرو شد.

همچنین اخبار منتشر شده در خصوص درگیری در شهرستان سرباز صحت ندارد.

معاون امینتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دقایقی قبل حمله تروریستی به مقر نظامی راسک و چابهار انجام شد. اوضاع تحت کنترل است و اخبار تکمیلی اعلام می‌شود.

از دقایق اولیه بامداد امروز گروهک تروریستی جیش العدل با حمله مسلحانه به مقر سپاه شهرستان راسک قصد ضربه زدن به این مقر سپاه را داشت که با مقاومت رزمندگان با شکست روبرو شد. همچنین اخبار منتشر شده در خصوص درگیری در شهرستان سرباز صحت ندارد.

یک منبع آگاه در گفت و گو با ایرنا گفت: سه عملیات تروریستی به صورت همزمان در کلانتری ۱۱ چابهار، سپاه چابهار و سپاه راسک انجام شده است. به گفته این منبع آگاه تاکنون ۳ تروریست زخمی و دو نفر از آنها به هلاکت رسیده است و درگیری‌ها و تعقیب تروریست‌ها همچنان ادامه دارد.

گروهک تروریستی جیش العدل با انتشار اطلاعیه‌ای از هدف قرار گرفتن ١٠نفر در نزدیک بیمارستان امام علی علیه السلام چابهار در کمین خود خبر داده است.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 132182

ارسال نظر