عادل فردوسی‌پور

توصیه عادل فردوسی‌پور به همکارش سوژه شد/جای یک مجری دیگر را نگیر + فیلم

حمید محمدی، مجری و گوینده ورزشی تلویزیون در خصوص نحوه آشنایی خود و شروع همکاری‌اش با عادل فردوسی‌پور گفت.

توصیه عادل فردوسی‌پور به همکارش سوژه شد/جای یک مجری دیگر را نگیر + فیلم

حمید محمدی، مجری و گوینده ورزشی تلویزیون در خصوص نحوه آشنایی خود و شروع همکاری‌اش با عادل فردوسی‌پور گفت: کار کردن من با عادل به صورت پشت صحنه‌ای بود. یعنی فقط در برخی از بخش‌های برنامه نود صدای من روی آیتم‌ها وجود داشت و این همکاری ادامه پیدا کرد تا این‌که در سال ۹۲ پیشنهاد اجرای فوتبال ۱۲۰ به من داده شد.

به گزارش عرشه آنلاین، محمدی در ادمه صحبت‌هایش در خصوص پیشنهاد اجرای برنامه ورزش از نگاه ۲ گفت: این موضوع را برای اولین بار می‌گویم

او گفت: زمانی که آقای جهانگیر کوثری به دلایلی که احتمالا می‌دانید از اجرای این برنامه کناره‌گیری کرد. همان سال تهیه‌کننده برنامه با من تماس گرفت و گفت برای اجرای دوره جدید این برنامه من را در نظر گرفته‌اند.

این مجری و گوینده ورزشی تلویزیون اظهار داشت: این پیشنهاد برای من خیلی وسوسه‌انگیز بود، چون برنامه ورزش از نگاه ۲ بسیار پربیننده بود. اما قبول نکردم! شاید اگر اسم و زمان و سبک و سیاق برنامه عوض می‌شد به این پیشنهاد فکر می‌کردم، اما این‌که آقای کوثری از صندلی خود بلند شود و من دقیقا همان‌جا بخواهم بنشینم، هرگز، هرگز! اتفاقا یکی از کسانی که با او در این خصوص مشورت کردم خود عادل فردوسی‌پور بود.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 131216

ارسال نظر