دستگیری اوباش مسلح در شمال تهران + جزئیات

رییس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس پایتخت، از دستگیری عامل خشونت با سلاح و سلب آسایش عمومی در محدوده خیابان نیاوران خبر داد.

دستگیری اوباش مسلح در شمال تهران + جزئیات

رییس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس پایتخت، از دستگیری عامل خشونت با سلاح و سلب آسایش عمومی در محدوده خیابان نیاوران خبر داد.

به گزارش عرشه آنلاین، سرهنگ سعید راستی گفت: در پی وقوع یک فقره نزاع و قدرت نمایی با سلاح گرم توسط یکی از اراذل و اوباش شرور و سابقه دار، با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار مأموران مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران قرار گرفت. 

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد، این فرد از اراذل و اوباش سابقه دار و شناخته شده می‌باشد که با قدرت نمایی با سلاح گرم و سرد، عربده کشی، اقدام به زورگیری، تهدید، ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان در محلات مختلف تهران کرده است. 

سرهنگ راستی اظهار کرد: مأموران پلیس پس از انجام تحقیقات میدانی و اطلاعاتی لازم بر روی این پرونده، سرانجام متهم را در مخفیگاهش در محله نیاوران تهران پنهان شده بود، در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند. 

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران افزود: مأموران در بازرسی از مخفیگاه متهم شرور موفق به کشف ۲ قبضه سلاح شکاری، تعداد ۱۵۰ عدد انواع فشنگ سلاح شکاری، یک قبضه تیر و کمان غیر مجاز و همچنین یک دستگاه موتور سیکلت ۱۲۰۰ سی سی سوزوکی فاقد پلاک غیر مجاز کشف شدند. 

وی با تأکید بر برخورد قاطع پلیس با مخلان نظم و امنیت اجتماعی افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پلیسی پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد. 

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از شهروندان خواست در تمامی ساعات شبانه روز هرگونه اخبار مربوط به فعالیت مجرمانه اراذل و اوباش را با شماره ۱۱۰ اطلاع‌رسانی و با شماره ۱۹۷ پلیس ما باشند.

منبع: خبر فوری

دیگر رسانه ها

کدخبر: 130971

ارسال نظر