زمان واریز یارانه نقدی فروردین مشخص شد+زمان شارژ کالابرگ

تاریخ و مبلغ جدید واریز یارانه نقدی فروردین ماه اعلام شد و جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

زمان واریز یارانه نقدی فروردین مشخص شد+زمان شارژ کالابرگ

تاریخ و مبلغ جدید واریز یارانه نقدی فروردین ماه اعلام شد.

یارانه نقدی چندم فروردین واریز می‌شود؟

یارانه نقدی  فروردین ۱۴۰۳ طبق ماه قبل در سال گذشته در همان تاریخ پرداخت می‌شود و واریز سومین شارژ ۲۲۰ هزار تومانی کالابرگ در تاریخ ۱۷ الی ۱۸ فروردین همچون ماه‌های قبل شارژ می‌شود.

این روز‌ها لایحه بودجه سال آینده به مجلس تقدیم شده است و سهم یارانه‌ها از بودجه ۱۴۰۳ اعلام شد.منابع هدفمند سازی یارانه‌ها در لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ از افزایش ۱۵ درصدی میزان یارانه خبر داد.

منابع هدفمند سازی یارانه‌ها در لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ با رشدی ۱۵ درصدی به ۷۵۸ هزار میلیارد تومان رسیده است. این در حالی است که منابع هدفمندی یارانه‌ها در بودجه سال گذشته حدود ۶۵۹ هزار میلیارد تومان بوده است. با این حساب یک خانوار ۳ نفره در سال آینده مبلغ ۱ میلیون و ۳۸۰ هزارتومان یارانه نقدی خواهند گرفت.

پیرو اطلاعیه قبلی در مورد نحوه پرداخت یارانه کمک معیشتی و تغییرات در زمان پرداخت یارانه از ۲۰ هر ماه به ۲۵ (پرداخت دهک اول، دوم و سوم) و ۳۰ ماه (دهک چهارم تا نهم)، یارانه مرحله 159 بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب سرپرستان خانوار دهک‌های چهارم تا نهم کل کشور واریز و از ساعت ۲۴ قابل برداشت است.

بر همین اساس، در صورتی که سرپرستان خانوار جز دهک‌های اول تا سوم هستند، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر و ۳۰۰ هزار تومان برای سایر دهک‌ها به حساب آنان واریز خواهد شد.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 130411

  • محسن بلوچستان قصرقند

    بنده مستمری بگیر کمیته امداد هستم جریان چی تمام عیدی گرفته ولی برای ما که شهر نشین خود قصرقند هستیم نداده فقط به روستای داده جریان چی سیل که خود شهر قصرقند داشته روستای کاجه نداشته فقط راه مسدودبوده ولی توی شهر ما خسارت داشتیم به ما عیدی نداده این چی عیدی هست خواهشاً پیگیری کنی ممنون میشم

  • از سیستان و بلوچستان

    آگه ما پول نقد داشته بودیم خودمون خرید می کردیم این چجورکالابرگ به همون اندازه پول بدهید ام تا اون پول بتوانیم خرید کنیم

ارسال نظر