اولین بازیکن لیست جدید تیم ملی برای انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۶ مشخص شد

باشگاه روستوف روسیه با انتشار پستی در فضای مجازی از دعوت شدن محمد محبی ستاره ایرانی این باشگاه به تیم ملی فوتبال ایران پرده برداشت.

اولین بازیکن لیست جدید تیم ملی برای انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۶ مشخص شد

باشگاه روستوف از دعوت ستاره ایرانی به تیم ملی فوتبال ایران خبر داد.

به گزارش عرشه آنلاین، باشگاه روستوف روسیه با انتشار پستی در فضای مجازی از دعوت شدن محمد محبی ستاره ایرانی این باشگاه به تیم ملی فوتبال ایران پرده برداشت.

محمد محبی در جام ملت‌های آسیا نمایش درخشانی از خود بویژه در بازی مقابل ژاپن از خود نشان داد و حالا امیر قلعه‌نویی بار دیگر از این بازیکن برای حضور در اردوی تیم ملی دعوت کرده است.

رقابت‌های لیگ برتر تا پایان ۲۷ اسفند ادامه خواهد داشت و بعد از آن بازیکنان مدنظر کادر فنی تیم ملی در اردو حاضر می‌شوند. اردوی نورزوی تیم ملی فوتبال ایران از ۲۸ اسفند با دعوت احتمالی از ۳۰ بازیکن در مرکز ملی فوتبال آغاز می‌شود و شاگردان قلعه‌نویی آماده بازی رفت و برگشت مقابل ترکمنستان در چارچوب بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ می‌شوند.

بازیکن تیم ملی فوتبال

گفتنی است تیم ملی ایران با ازبکستان، هنگ کنگ و ترکمنستان در گروه E مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ قرار گرفته است که در نخستین بازی مقابل هنگ کنگ به برتری ۴-۰ رسید و سپس مقابل ازبکستان به تساوی ۲-۲ در شهر تاشکند تن داد.

منبع: خبر ورزشی

دیگر رسانه ها

کدخبر: 130203

ارسال نظر