قیمت دلار درجا زد | معمای عقب نشینی قیمت دلار

یمت دلار به خاطر اخبار توافق موقت احتمالی ایران و آمریکا و هم بخاطر آخر ماه و نبود پول در یک محدوده خاص در حال درجا زدن است.

قیمت دلار درجا زد  | معمای عقب نشینی قیمت دلار

قیمت دلار در جا زد . قیمت دلار  امروز هم در همان محدوده روزهای گذشته درجا می‌زند آیا این کاهش قیمت دلار معنادار است؟  قیمت دلار  در آخرین روزهای سال ۱۴۰۲، نوسانات محدودی را در کف آخرین کانال کریدور ۵۰ هزار تومانی تجربه می‌کند

.  قیمت دلار  امروز  تغییر خاصی نداشته است. به نظر می‌رسد بازارساز توانسته است قیمت دلار را در روزهای پایانی سال تحت کنترل خود درآورد.

 

قیمت دلار در آخرین روزهای سال ۱۴۰۲، نوسانات محدودی را در کف آخرین کانال کریدور ۵۰ هزار تومانی تجربه می‌کند. در بازار فردوسی هم خبری از هیجانات هفته‌های گذشته نیست. در این میان، پرونده ارز مسافرتی هم که با حاشیه مسافرت‌های تقلبی درگیر شده بود، به‌وسیله بانک مرکزی تا حد زیادی بسته شده و به این ترتیب، تقاضای هیجانی و سفته‌بازانه دلار کاهش یافته است.

امروز هم‌راستا با درجا زدن دلار، قیمت ارزهای دیگر هم کاهشی‌ست. یورو در مسیر نزولی وارد کانال ۶۴ هزار تومانی شده و به قیمت ۶۴ هزار و ۶۵۰ تومان رسیده است. قیمت درهم نیز امروز با کاهش، تا سطح ۱۶ هزار و ۱۰ تومان پایین آمده است. امروز قیمت پوند انگلیس ۷۵ هزار و ۷۵۰ تومان است

منبع: تجارت‌نیوز - اقتصاد نیوز

دیگر رسانه ها

کدخبر: 129948

ارسال نظر