واکنش زشت رونالدو به هوادارانی که نام مسی را فریاد زدند! +عکس

کریستیانو رونالدو کنترل خود را از دست داد و به هواداران الشباب که در تمام بازی او را مسخره می‌کردند واکنش نشان داد.

واکنش زشت رونالدو به هوادارانی که نام مسی را فریاد زدند! +عکس

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی النصر، به دلیل حرکات ناشایست مقابل هواداران الشباب با خطر محرومیت روبرو است.

رونالدو شب گذشته در جریان دیدار النصر برابر الشباب مثل همیشه یکی از بازیکنان درخشان و موثر تیمش بود و توانست یکی از سه گل این تیم را در جریان پیروزی ۲-۳ به ثمر برساند.

اما اتفاقی جنجالی در این بازی رخ داد که باعث عصبانیت رونالدو شد و حالا به نظر می‌رسد که عواقبی را هم برای او به همراه خواهد داشت و دلیل این اتفاق فریاد زدن نام لیونل مسی از سوی هواداران رقیب برای عصبانی کردن او بود.

حرکات زشتی که این ستاره پرتغالی پس از پایان بازی و پیروزی تیمش رو به تماشاگران تیم حریف که در ورزشگاه حاضر بودند نشان داد باعث شده است که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان تحقیقاتی را در این زمینه آغاز کند. 

کریستیانو رونالدو

الشرق الاوسط مدعی شده است که منابع مطلع به این روزنامه خبر داده‌اند که کمیته انضباطی قصد دارد تمامی ویدیوهای منتشر شده را به سرعت بررسی کند و نتیجه و تصمیم نهایی درباره محرومیت این بازیکن در فاصله دو روز آینده اعلام خواهد شد. 

رونالدو در این بازی موفق شد گل اول تیمش را در دقیقه 20 از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند تا بار دیگر نقش مهمی را در کسب سه امتیاز ارزشمند این بازی ایفا کرده باشد و تیمش را در فاصله چهار امتیازی الهلال در صدر جدول رده‌بندی لیگ عربستان قرار دهد.

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

دیگر رسانه ها

کدخبر: 126055

ارسال نظر