فروش کارت ملی برای ثبت‌نام خودرو؛ میانگین ۳۰۰ میلیون تومان!

برخی افراد اقدام به فروش شماره ملی خود به دیگران برای ثبت نام خودروهای وارداتی می‌کنند.هزینه خرید این شماره‌های ملی نیز با توجه به نوع خودرو متفاوت است اما به طور میانگین رقم ۳۰۰ میلیون تومان اعلام می‌شود

فروش کارت ملی برای ثبت‌نام خودرو؛ میانگین ۳۰۰ میلیون تومان!

بازار سیاه فروش کارت ملی برای ثبت نام خودروهای وارداتی رونق گرفته است ؛ هر کارت ملی ۳۰۰ میلیون!

به نظر می‌رسد فروش خودروهای وارداتی یک بازار سیاه جدید بوجود آورده است. بازاری تحت عنوان فروش کارت ملی برای ثبت نام خودروهای وارداتی که تا ۳۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

ثبت نام خودروهای وارداتی با ۱۳ خودرو در سامانه یکپارجه آغاز شده و افراد سودجو نیز مانند همیشه به دنبال کسب سود و دریافت پول از مشتریان دارای حواله این خودروهاست.

در حال حاضر اگر سری به پلتفرم‌های تبلیغاتی بزنید، متوجه بازار سیاه فروش کارت ملی برای ثبت نام خودروهای وارداتی می‌شود. کارت ملی این افراد با قیمت‌های بسیار بالایی تا ۳۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد که بازهم عملکرد منفی سامانه یکپارچه را در کنترل بازار خودرو نشان می‌دهد.

با توجه به این که قیمت خودروهای وارداتی در بازار و سامانه یکپارچه بسیار متفاوت است حاشیه سود بالایی نصیب خریداران می‌شود. در این میان برخی افراد اقدام به فروش شماره ملی خود به دیگران برای ثبت نام خودروهای وارداتی می‌کنند.

هزینه خرید این شماره‌های ملی نیز با توجه به نوع خودرو متفاوت است اما به طور میانگین رقم ۳۰۰ میلیون تومان اعلام می‌شود.

آنطور که به نظر می‌رسد باید نظارت بیشتری روی این موضوع صورت گیرد. البته فروش حواله‌های خودرو در پلتفرم‌های تبلیغاتی به سرعت درحال افزایش است و می‌بینید که با قیمت‌های بسیار بالا به فروش می‌رسند.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 125815

ارسال نظر