جلال‌الدین ماشاریپوف

پایان جام ملت ها برای شماره 7 النصر / ماشاریپوف در راه استقلال یا مسیر پرسپولیس؟

جلال‌الدین ماشاریپوف، کاپیتان تیم ملی ازبکستان برای بار دوم مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفته است.

پایان جام ملت ها برای شماره 7 النصر / ماشاریپوف در راه  استقلال  یا مسیر پرسپولیس؟

با پنالتی‌ای که جلال‌الدین ماشاریپوف در بازی با قطر از دست داد، تیم ملی ازبکستان شانس حضور در جمع ۴ تیم برتر مسابقات را از دست داد. حالا ماشاریپوف با تمرکز می‌تواند روی پیشنهاد باشگاه استقلال فکر کند.

به گزارش عرشه آنلاین؛  خبر ورزشی نوشت جلال‌الدین ماشاریپوف، کاپیتان تیم ملی ازبکستان برای بار دوم مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفته است.

​ جلال‌الدین ماشاریپوف کاپیتان و ستاره اصلی تیم ملی ازبکستان قراردادش را با تیم پانسرایکوس فسخ کرد.او که در تابستان امسال از النصر عربستان راهی لیگ یونان شده بود، قراردادش را با تیم یونانی فسخ کرده بود

هنوز این خبر به صورت رسمی از سوی نکونام و باشگاه استقلال مورد تایید قرار نگرفته است.جواد نکونام هفته پیش و به دلیل اینکه بازیکنان مد نظرش جذب نشده بودند اردوی تیمش در امارات را کنسل کرد.

او پیش از بازی با قطر و در مواجهه با پیشنهاد تیم استقلال به نماینده این باشگاه اعلام کرد بعد از پایان بازی‌های تیم ملی ازبکستان در جام ملت‌های آسیا به این پیشنهاد پاسخ خواهد داد. از آن‌جایی که استقلال از ۲۰ بهمن وارد بازی‌های حذفی و در ادامه لیگ برتر می‌شود، از جلال‌الدین ماشاریپوف خواسته شده خیلی زود به پیشنهاد آبی‌ها پاسخ دهد.

بازیکن شماره ۱۰ تیم ملی ازبکستان در دور رفت در یک تیم یونانی بازی می‌کرد که به تازگی از این تیم جدا شده است. گفته می‌شود باشگاه نوف باخور ازبکستان هم خواهان به‌خدمت‌گیری جلال‌الدین ماشاریپوف است.

 

شاید به دلیل حذف تیم ملی ازبکستان از جام ملت‌ها و پنالتی‌ای که این بازی هدر داد و موجب حذف تیم ملی کشورش شد، از نظر روحی و روانی به سودش است که در استقلال بازی کند. چون بازی او در لیگ برتر ازبکستان می‌تواند برای مردم این کشور یادآور حذف از جام ملت‌های آسیا شود.

پیش از این شماره ۷ النصر به پرسپولیس پیشنهاد شده بود 

پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی عیسی آل کثیر و عبدالکریم حسن را به خدمت گرفته و گفته می شود ویلن موتا مهاجم برزیلی به زودی به جمع سرخپوشان اضافه خواهد شد.

جلال الدین ماشاریپوف بعد از حضور ستاره‌ها در النصر مجبور به ترک این تیم شد و با این که چند ماهی تیم نداشت، هم چنان از سوی سرمربی تیم ملی ازبکستان به اردوی این تیم دعوت می‌شد و در بازی‌های دوستانه بازوبند کاپیتانی را بر بازو می‌بست.

بعد از بازی دوستانه ازبکستان در برابر مکزیک که با نتیجه مساوی دو بر دو پایان یافت، بحث حضور این بازیکن در تیم استقلال جدی شد و جواد نکونام به طور رسمی خواهان بخدمت گیری این بازیکن شد، اما این بازیکن در نهایت ترجیح داد راهی یک تیم یونانی شود.

خبر‌های رسیده نشان می‌دهد، رفتار باشگاه استقلال با آمانوف موجب شد تا جلال الدین ماشاریپوف به پیشنهاد استقلال نه بگوید و راهی تیم یونانی شود. او هم چنین مطلع شده بود که استقلال به دلیل نزدیک شدن به سقف قرارداد نمی‌تواند قرارداد بازیکنان خارجی را ثبت کند. همان طور که قرارداد بلانکو هم ثبت نشده است. او خوب می‌دانست اگر قرار باشد در استقلال هم بازی نکند، در آستانه جام ملت‌ها پیراهن تیم ملی ازبکستان را هم از دست می‌دهد و در نهایت تصمیم گرفت راهی یک تیم یونانی شود.

استقلال بعد از اینکه نتوانست این بازیکن را بخدمت بگیرد، رای به بازگشت امید حامدی فر داد.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 125182

ارسال نظر