تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی «آموزگاری، دبیر و هنرآموز»

مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدام مشاغل «آموزگاری- دبیر و هنرآموز» با انتشار اصلاحات (سری دوم) دفترچه راهنمای ثبت‌نام تمدید شد.

تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی «آموزگاری، دبیر و هنرآموز»

مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدام مشاغل  «آموزگاری- دبیر و هنرآموز» با انتشار اصلاحات (سری دوم) دفترچه راهنمای ثبت‌نام تمدید شد.

به گزارش عرشه آنلاین، مهلت ثبت نام آزمون استخدام مشاغل «آموزگاری، دبیر و هنرآموز» وزارت آموزش و پرورش سال ۱۴۰۳ تا یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ تمدید شد.

اصلاحات دفترچه راهنمای ثبتنام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش «مشاغل آموزگار- دبیر و هنرآموز» سال

با توجه به اصلاحات اعلام شده در دو مرحله، مهلت ثبت نام تا روز یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ تمدید شده و داوطلبان می توانند تا تاریخ ذکر شده با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی org.sanjesh.www و با توجه به مندرجات دفترچه راهنمای ثبت نام و اصلاحیه های اول و دوم برای ثبت نام اقدام کنند.

ضمناً با توجه به اصلاحیه های اعلام شده مقرر شد امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد شود. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی قبلاً در این آزمون ثبت نام کرده اند و یا تا پایان روز یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ نسبت به ثبت نام اقدام می کنند، می توانند در صورت تمایل، نسبت به ویرایش اطلاعات خود تا روز دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ اقدام کنند.

مهلت زمان ثبت نام اعلام شده (۱۵ بهمن ۱۴۰۲) به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون در سایت سازمان سنجش قابل مشاهده است.

منبع: مهر

دیگر رسانه ها

کدخبر: 125119

ارسال نظر