واکنش استقلال به تغییرات مدیریتی

هیات‌مدیره استقلال به گواه شواهد و قرائن در آستانه تغییرات جدی است و زمزمه نفرات متعددی به گوش می‌رسد.

واکنش استقلال به تغییرات مدیریتی

باشگاه استقلال به شایعات در خصوص تغییرات مدیریتی واکنش نشان داد

هیات‌مدیره استقلال به گواه شواهد و قرائن در آستانه تغییرات جدی است و زمزمه نفرات متعددی به گوش می‌رسد.

پس از بازگشت علی آقامحمدی به راس هیات مدیره باشگاه استقلال، حالا شنیده می‌شود که قرار است چند چهره قدیمی بعداز چنددهه! به هیأت مدیره آبی‌ها باز گردند.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال توضیحاتی در خصوص شایعه تغییرات مدیریتی در این باشگاه ارائه کرد.

 مهدی افضلی، درخصوص اخباری که درباره اعمال تغییرات مدیریتی استقلال، اضافه شدن برخی افراد که سابقه کار در سطح مدیریتی این باشگاه را دارند و همچنین خروج فرشید سمیعی از جمع مدیران استقلال، اظهار داشت: این را باید از افراد و رسانه‌هایی که خبر را منتشر کردند سوال کنید. از نظر من صحت ندارد ولی از آن‌ها سوال کنید ببینید مبنای‌شان کیست؟

وی افزود: مسئولیت این کار با وزیر است. من هم نمی‌توانم بگویم. شاید در ذهن او چیزی می‌گذرد و ما مطلع نیستیم ولی قرائن و شواهدی دال بر اینکه تغییراتی صورت بگیرد، نداریم.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال درخصوص اینکه آیا از جانب وزارت ورزش صحبت یا اعلامی مطرح شده، گفت: نه، من تا به حال چنین چیزی نشنیده‌ام.

افضلی درمورد اینکه آیا سمیعی از هیات مدیره باشگاه برکنار شده، عنوان کرد: نه، او به کارش ادامه می‌دهد. این تصمیمات درحد باشگاه و هیات مدیره نیست. فقط وزیر می‌تواند این تغییرات را انجام بدهد. من هم تا به حال چیزی نشنیده‌ام. باید به ما اعلام کنند که تا به حال چنین چیزی نبوده است.

وی افزود: من هم اخبار را دیدم ولی صحبتی نشده است. حتی در مجمع آخر هم پیرامون این موضوع صحبتی نشد.

افضلی درمورد زمان برگزار مجمع بعدی باشگاه استقلال، اظهار داشت: منتظر هستیم. چون به تازگی مجمع برگزار شده، شاید برگزاری به سال آینده موکول شود.

رئیس هیات مدیره استقلال درخصوص ورود به ماجرای اختلاف بین مدیرعامل و سرمربی، گفت: بله، به این ماجرا به صورت جدی ورود کردیم. حتما بررسی می‌کنیم که ابعاد و زوایای اختلاف بین این دو چه بوده است. هم و غم ما این است که با جدیت این مساله را حل کنیم که وظیفه ما است.

منبع: خبرورزشی

 

دیگر رسانه ها

کدخبر: 125018

ارسال نظر