تولد متفاوت و حاشیه‌های جنجالی نامزد کریستیانو رونالدو در عربستان | فیلم‌های جدید و تصاویر ویژه از زندگی جورجینا رودریگز با آقای CR7

در روزهای اخیر انتشار اخبار، حواشی و تصاویری از «جورجینا رودریگز»، نامزد کریستیانو رونالدو در عربستان خبرساز شده است.

تولد متفاوت و حاشیه‌های جنجالی نامزد کریستیانو رونالدو در عربستان | فیلم‌های جدید و تصاویر ویژه از زندگی جورجینا رودریگز با آقای CR7

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی فوتبال جهان عصر روز سه‌شنبه روز سه‌شنبه (۱۳ دی‌ماه ۱۴۰۱) رسما به‌عنوان بازیکن جدید النصر عربستان معرفی شد.

در روزهای اخیر انتشار اخبار، حواشی و تصاویری از «جورجینا رودریگز»، نامزد کریستیانو رونالدو در عربستان خبرساز شده است. اخبار مربوط به نامزد این ستاره پرتغالی، بسیار مورد توجه زنان عربستان قرار دارد.

 سورپرایز ویژه کریستیانو رونالدو برای تولد جورجینا رودریگز در عربستان

جورجینا رودریگز، نامزد کریس رونالدو تولد ۲۹ سالگی اش را در عربستان جشن گرفت.

کریس رونالدو که به تازگی به النصر عربستان پیوسته، به همراه خانواده اش در شهر ریاض سکونت دارد و در یکی از مجلل‌ترین خانه‌های این شهر ساکن شده است.

جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو

جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو

در این بین جورجینا رودریگز، نامزد او هم طرفدارهای زیادی در عربستان دارد و همواره مورد توجه رسانه‌ها و مردم قرار می‌گیرد.

جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو

حال جورجینا ۲۹ ساله شده و رونالدو جشن تولدی برای نامزدش در عربستان گرفته است و یک دسته گل بزرگ شبیه پروانه برای او تدارک دیده و نامزد آرژانتینی خود را سورپرایز کرده است.

جورحینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو

خانه لوکس و لاکچری جورجینا رودریگز و کریستیانو رونالدو در عربستان

از خانه لوکس و لاکچری کریستیانو رونالدو در عربستان رونمایی شد.

طی ویدیویی که در فضای مجازی دست به دست می‌شود از امکاناتی که باشگاه النصر برای ستاره پرتغالی تیمش برای اقامت در ریاض در نظر گرفته شده است، رونمایی شد.

مراسم رونمایی از کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز در عربستان

در مراسم رونمایی از کریستیانو رونالدو، او همراه «مسلی آل‌معمر» رئیس باشگاه وارد ورزشگاه مرسول پارک شد؛ در حالی که نامزدش «جورجینا رودریگز» همراه فرزندانش بعد از او و با خودرویی جداگانه وارد ورزشگاه شدند.

جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو

پس از حضور کریستیانو رونالدو و نامزد او «جورجینا رودریگز» حواشی مربوط به این زوج و سبک زندگی آنها در عربستان خبرساز شده و مورد توجه رسانه‌های مختلف جهان قرار دارد.

چند دختر عربستانی پس از دیدن جورجینا پشت چراغ قرمز از خوشحالی ذوق‌مرگ شدند.

بیوگرافی جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو

در این بخش، بیوگرافی «جورجینا رودریگز» همسر آقای CR۷ «کریستیانو رونالدو» را مرور می‌کنیم. «جورجینا رودریگز» مدل و رقاص اسپانیایی این روزها زندگی آرام و ایده‌آلی را در کنار بهترین فوتبالیست جهان سپری می‌کند، اما جورجینا کیست و چطور با CR۷ آشنا شده؟ این زن آرام و بی‌حاشیه، زندگی جالبی دارد کـه در ادامه بـه مرور آن می‌پردازیم.

جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو

جورجینا رودریگز «Georgina Rodriguez» یک رقصنده، مدل و همسر کریستیانو رونالدو اسـت. او در شهر اسپانیایی جاکا «Jaka» استان هوساکا کـه کوهستانی‌ست و در نزدیکی پارک ملی پیرنه «Pyrenees» قرار دارد، متولد شد. او هنگامی‌که دختری چهار ساله بود، بـه استودیوی رقص کلاسیک فرستاده شد.

پس از فارغ التحصیلی از مدرسه، او بـه مادرید رفت و در آنجا کلاس‌های رقص خود را ادامه داد، در همان زمان او به‌عنوان یک فروشنده در بوتیک مد روز «Gucci» مشغول به‌کار بود. بعد از آغاز روابط عاشقانه با شخصیت رسانه‌ای، جورینا دیگر نتوانست بخ خاطر گذراندن پاپاراتس «Paparazzi» در جایگاه سابقش کار کند، بنابراین وادار شد کار خود را در بوتیک ترک کند.

جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو

او برای نخستین بار در نمایشگاه مد Dolce & Gabbana در ناحیه VIP دیده شد. جورجینا تا آن زمان کار مدلینگ خودرا آغاز کرده بود. در این زمان بازیکن تیم ملی اسپانیا قلب خود را با عشقی تقسیم می‌کرد کـه برنده جایزه زیبایی «Ms. Spain-۲۰۱۴ Desirée Cordero» شده بود.

چگونگی آشنایی جورجینا رودریگز با کریستیانو رونالدو

جوجینا می‌گوید: «نخستین باری کـه رونالدو را دیدم در یکی از مغازه‌های برند «گوچی» در اسپانیا بود؛ در آن مغازه کار می‌کردم. چند روز بعد از آن دیدار، در مراسم معرفی یک برند دیگر دوباره هم دیگر را ملاقات کردیم. این‌بار توانستیم خیلی آسان‌تر با هم صحبت کنیم، چون مـن دیگر درگیر مسائل کاری نبودم صحبت‌های‌مان خیلی خوب پیش رفت. همه چیز بین مـن و رونالدو خیلی سریع رخ داد.»

جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو

در ژانویه این زوج رابطه خود را علنی کردند. مادر رونالدو در مراسم افتتاحیه FIFA Soccer Awards در زوریخ، هنگام اعطای توپ طلای جام حذفی چهارم بـه کریس، از انتخاب پسرش بسیار خوشحال شد و از آن حمایت کرد. پس از پایان مراسم با هم بـه رستوران رفتند.

پس از آغاز روابط با گلزن رئال مادرید، جورجینا رودریگز قراردادش با نمایندگی «UNO Models» بـه اتمام رساند و همچنین سفارشی از یک مجله عکس حرفه‌ای اسپانیایی دریافت کرد. جورجینا با انتشار این عکس‌ها در اینستاگرامش، موفق شده تا مخاطبانش را میلیونی افزایش دهد و به خاطر فعالیت‌ها و ارتباطش با کریستیانو رونالدو، تعداد مخاطبینش بـه بیش از 10 میلیون نفر رسیده اسـت.

در حال حاضر، جورجینا رودریگز بطور منظم در مسابقات فوتبال کـه در آن کریستیانو شرکت می‌کند، حضور دارد. جورجینا رودریگز، نامزد کریس رونالدو کـه همین چند وقت پیش گفت‌وگوی مفصلی با مجله «اولا» اسپانیا داشته، به‌تازگی گفت‌وگوی دیگری هم انجام داده و درباره زندگی‌اش با کریستیانو رونالدو، فوق‌ستاره پرتغالی این روزهای یوونتوس صحبت کرده اسـت. جورجینا کـه این‌بار با مجله «اِل ایتالیا» گفت‌وگوی بسیار بلندی داشته، از نحوه آشنایی‌اش با رونالدو و زندگی روزمره‌اش حرف زده اسـت.

جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو

مصاحبه جالب جورجینا رودریگز، همسر کریستیانو رونالدو

«بچه کـه بودم کلی فیلم از تلویزیون می‌دیدم. آن موقع‌ها می‌خواستم بزرگ کـه شدم پلیس شوم. کمی بعد بـه این فکر افتادم کـه معلم رقص‌های کلاسیک شوم. با این حال روزی خیلی اتفاقی، خانمی در ایستگاه قطار جلویم را گرفت و از مـن خواست برای مغازه و لباس‌هایی کـه تولید می‌کند نقش مدل را ایفا کنم. رفته‌رفته خوشم آمد و بـه سرم زد کـه بـه صورت حرفه‌ای مدلینگ را دنبال کنم. هر چند برای مـن، دختری کـه از شهر کوچکی در اسپانیا روزگار سپری می‌کرد، چندان این موضوع آسان نبود. با این حال بعدا کـه بزرگ‌تر شدم، بیشتر و بیشتر از دنیای مد و زیبایی خوشم آمد و این حرفه را انتخاب کردم. خیلی عشق فوتبال نبودم ولی همیشه می‌دانستم کـه این رشته ورزشی چقدر می‌تواند مهیج باشد. این هیجان را قبلاً نزد پدرم دیده بودم، چون او برای چند سالی فوتبال بازی می‌کرد و بعد هم مربی بود. همیشه بچه‌ها را دوست داشتم. حتی یک‌سال برای اینکـه زبان بیاموزم، بـه انگلیس سفر کردم و شغل پرستار بچه‌ها را به عهده گرفتم. مثل تعداد زیادی از زنان، مـن هم تصور می‌کردم روزی مادر شوم. آرزو و رویایم نبود ولی مادر شدن چیزی اسـت کـه زندگی را کامل‌تر می‌کند. احساس بسیار زیادی بین مـا جاری اسـت و خیلی خوب هم دیگر را درک می‌کنیم. مـا آدم‌های اهل مبارزه‌ای هستیم و هم‌زمان صبوری کردن را هم بلدیم. این‌طور به‌شما بگویم کـه هرگز همدیگر را ترک نمی‌کنیم. می‌خواهم برای بچه‌هایم زندگی سالمی رابه ارمغان بیاورم. آن‌ها باید از سختی‌های یک زندگی آگاه باشند. نمی‌خواهم آن‌ها را در یک قصر باشکوه بزرگ کنم بلکه می‌خواهم بـه آن‌ها آموزش بدهم. می‌خواهم آدم‌های آموزش‌دیده‌ای باشند و بدانند کـه تا چـه حد خوش‌شانس بوده‌اند کـه این زندگی را هم‌اکنون دارند. آن‌ها باید یاد بگیرند چطور با احترام و فروتنی زندگی کنند. البته آن‌ها باید همان‌ گونه یاد بگیرند که همه آدم‌هایی کـه جزئی از زندگی‌شان هستند را هم دوست داشته باشند، چون این موضوع یک اصل برای ماست… از خودگذشتگی و صبوری اصولی هستند کـه باید در آموزش بچه‌های‌مان باشند.»

استایل متفاوت نامزد رونالدو در عربستان

جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو

زندگی جدید کریستیانو رونالدو و جورجیا رودریگز در عربستان

چه چیزی در خاورمیانه در انتظار کریستیانو رونالدو خواهد بود؟ برای شروع عمارت‌های شگفت‌انگیزی وجود دارد که میلیون‌ها دلار ارزش دارند و در مکان‌های منحصربه‌فرد ساخته شده‌اند که نوید امنیت را برای او و خانواده‌اش می‌دهند.

جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو

جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو

سپس یک مجموعه فوتبال درجه یک با تیمی وجود دارد که می‌تواند برای قهرمانی در لیگ حرفه‌ای عربستان‌سعودی دیگر تیم‌ها را به چالش بکشد.

کریستیانو رونالدو و فرزندانش

مهم‌ترین چیز برای رونالدو و هرکسی که او را برای باشگاه بعدی‌اش انتخاب کند، خوشحالی فرزندان اوست. او باید جورجینا رودریگز و فرزندانش کریستیانو جونیور، اوا، متئو، آلانا مارتینا و بلا را در ادامه مراحل فوتبال حرفه‌ای‌اش در نظر بگیرد. از نظر مالی فکر به این قضیه کار بیهوده‌ای است، چرا که مبلغی که دستکم ۵۰۰ میلیون پوند تخمین زده می‌شود به ثروتش اضافه خواهد شد و زندگی در عربستان‌سعودی می‌تواند او را پادشاه و جورجینا را ملکه کند. یک عمارت در محوطه‌ای خارج از خانه به دور از چشمان کنجکاو که در آن قوانین سختگیرانه کشور اسلامی عربستان هم وجود دارد، می‌تواند راحت و کارساز باشد.

جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز

النصر در ریاض پایتخت عربستان مستقر است که دمای آن می‌تواند از ۵۰ درجه فراتر برود و طوفان‌های شن هم در آن رایج است. آنجایی که زمانی یک بیابانی گسترده بود که توسط درختان نخل احاطه شده بود، اکنون به کلان‌شهری از آسمان‌خراش‌ها، مراکز خرید پر از طراحان سطح بالا و همچنین مساجد تاریخی بدل شده است. جوان‌سازی شهر هم زاییده افکار محمد بن‌سلمان ولیعهد سعودی است که می‌خواهد کشورش را مدرن کند. در حال حاضر آن‌ها فرهنگ‌های دیگر را پذیرفته‌اند و مغازه‌ها اجازه دارند برای سومین سال متوالی تزئینات کریسمس را در ویترین‌شان به نمایش بگذارند.

جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو

آن‌ها حتی سرزمین عجایب زمستانی خود را دارند، در حالی که یک نمایشگاه عطر زنان ثروتمند این کشور را به خود جذب می‌کند. جورجینا؛ توجه داشته باش!

جایی که رونالدو و جورجینا رودریگز می‌توانند زندگی کنند

خانه کریستیانو رونالدو در عربستان

 

خانه کریستیانو رونالدو در عربستان

ریاض دارای تعدادی محله ثروتمند است. رونالدو و خانواده‌اش می‌توانند در آل‌محمدیه مستقر شوند که دارای یک زندگی شبانه باورنکردنی از جمله بهترین رستوران‌های شهر است. یا النخیل محله دیگری که مملو از بهترین مدارس بین‌المللی برای آموزش فرزندان‌شان است، انتخاب خوبی خواهد بود.

از نظر موقعیت مکانی هردو محله نزدیک به ورزشگاه ۲۵ هزار نفری النصر (مرسول پارک) هستند که زمانی به عنوان ورزشگاه دانشگاه پادشاه سعودی شناخته می‌شود. بسیار دور از ورزشگاه ۷۴ هزار نفری اولدترافورد که رونالدو به بازی کردن در آن عادت کرده است.

مهم‌تر از آن، تعداد زیادی مجتمع خصوصی وجود دارد که رونالدو می‌تواند در یکی از آن‌ها زندگی کند و برای غربی‌ها ایده‌آل است. بیشتر این کاخ‌ها دارای استخرهای شنا، مدارس پیش‌دبستانی، فروشگاه‌ها، کلینیک‌ها، سالن‌های ورزشی و رستوران‌های مخصوص به خودشان هستند به این معنی که هرگز مجبور نیستید محوطه را ترک کنید.

اجاره‌ها عمدتاً توسط کارفرمایان در قراردادهایی خصوصی ارائه می‌شود اما اگر رونالدو بخواهد مجموعه املاکش را افزایش دهد گزینه‌های بالقوه برای شرایط او ایده‌آل هستند. یکی از املاکی که نشریه «سان» مشاهده کرده عمارتی بزرگ و ۸ خوابه دارای استخر شنا در اندازه استخر المپیک، اتاق پذیرایی با آبشار فوق‌العاده و همچنین سه ویلای مهمان است که در منطقه المقه واقع شده. در صورتی که رونالدو و جورجینا بخواهند سلطنتی زندگی کنند گزینه خدمتکار و راننده هم در دسترس است.

کریستیانو رونالدو

بزرگ‌ترین ناراحتی رونالدو در فصل گذشته ناتوانی منچستریونایتد در به چالش کشیدن جام‌ها بود.

النصر به‌عنوان یکی از مشهورترین باشگاه‌های عربستان شناخته می‌شود و در سال ۱۹۵۵ تأسیس شده است. آن‌ها ۹ عنوان قهرمانی لیگ را در اختیار دارند که آخرین آن‌ها به سال ۲۰۱۹ برمی‌گردد. امکانات‌شان در کشور کم‌نظیر است و تیم‌های رئال‌مادرید و اتلتیک‌بیلبائو پیش از فینال سوپرجام در اوایل سال ۲۰۲۲ برای تمرین از ورزشگاه النصر استفاده کردند. در این فصل هم النصر مدعی اصلی قهرمانی است و در حال حاضر با تفاضل گل در صدر جدول لیگ حرفه‌ای عربستان‌سعودی قرار دارد. اما در صحنه بین‌المللی آن‌ها هنوز نتوانسته‌اند افتخاری از خودشان به جای بگذارند. تنها حضور بزرگ‌شان یک رقابت ناامیدکننده در جام‌جهانی باشگاه‌های فصل ۲۰۰۰-۱۹۹۹ بوده است.

پشت پرده آشنایی کریستیانو رونالدو با نامزدش «جورجینا رودریگز»

تیم فعلی آن‌ها پر از بازیکنانی‌ست که شاید بشناسید. داوید اوسپینا سنگربان کلمبیایی پیشین آرسنال که ۵ سال در لیگ برتر انگلیس حضور داشت. لوئیس گوستاوو هافبک موردعلاقه لوئیس فیلیپه اسکولاری در جام‌جهانی ۲۰۱۴ که سابقه بازی در بایرن‌مونیخ را هم داشته در خط میانی حضور دارد. در حالی که ونسان ابوباکار مهاجم باتجربه کامرونی پیشین پورتو که در جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر هم تک‌گل پیروزی‌بخش تیم ملی کشورش را وارد دروازه برزیل کرد هم در النصر بازی می‌کند.

النصر توسط رودی گارسیا سرمربی باتجربه فرانسوی هدایت می‌شود که در رزومه‌اش سرمربیگری تیم‌های بزرگی از جمله رم، مارسی، لیونل و لیل به چشم می‌خورد. از مربیان مطرح گذشته النصر هم می‌توان به فابیو کاناوارو اسطوره فوتبال ایتالیا اشاره کرد؛ در حالی که زمانی هم، «رنه ایگیتا» سنگربان دیوانه پیشین کلمبیا در کادر فنی آن‌ها حضور داشت.

جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو

دیگر رسانه ها

ارسال نظر