خبر فوری:

ببینید | درگیری مشکوک تیم اسکورت آقای رئیس‌جمهور در تهران

از ساعتی پیش فیلمی در برخی کانالها و اکانتهای شبکه‌های اجتماعی پخش و در آن ادعا می‌شود که یک شخص موتور سوار سعی کرده بود وارد تیم اسکورت رئیسی شود اما با مداخله تیم اسکورت و تصادف با او، این فرد فرار می‌کند.این ماجرا در اصل برای تیم اسکورت نیکولاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا رخ داده است.

حجم ویدیو: 1.27M | مدت زمان : 00:00:13

 ساعتی پیش فیلمی در برخی کانالها و اکانتهای شبکه‌های اجتماعی پخش و در آن ادعا می‌شود که یک شخص موتور سوار سعی کرده بود وارد تیم اسکورت رئیسی شود اما با مداخله تیم اسکورت و تصادف با او، این فرد فرار می‌کند.

این ماجرا در اصل برای تیم اسکورت نیکولاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا رخ داده است.

صبح امروز پس از حرکت تیم مادورو از شمال خیابان ولی‌عصر، فرد موتور‌سواری در برهه‌های مختلف سعی در ورود به تیم اسکورت وی داشته و برای فاصله نسبتاً طولانی این کار را تکرار می‌کند.

تیم اسکورت رئیس جمهور ونزوئلا چندین بار به موتورسوار هشدار می‌دهد که رفتار خطرآفرین نکرده و از این موقعیت کنار برود با این حال موتورسوار به هشدارها اعتنا نمی‌کند.

در پی این بی‌اعتنایی‌ها ، تیم اسکورت براساس قواعد حفاظتی عمل کرده و اقدام به متوقف کردن موتور می‌کند اما جالب اینجاست که موتورسوار بعد از تصادف سعی می‌کند از صحنه فرار کند.

منبع: تسنیم

دیگر رسانه ها

  • حجت زرینی

    سلام به امید موفقیت برای شما و تمام کاربران شبکه‌ها ی مجازی ورسانه ای وبه امید روزی که شفافیت وصداقت در سیستم های مدیریتی کشور عزیزم ایران جاری و روشن شود

  • سیدهادی

    دمشون گرم

ارسال نظر