تبلیغات

تبلیغات درعرشه آنلاین
عرشه آنلاین امکانات تبلیغات متنوعی از جمله بنرهای تبلیغاتی، رپورتاژ آگهی، بک لینک و ... همچنین تولید محتوای متنی و چند رسانه ای را برای بر طرف کردن نیازهای بازاریابی کسب و کار شما فراهم کرده است.
جهت تبلیغ در پایگاه اطلاع رسانی عرشه آنلاین با واحد بازرگانی تماس حاصل فرمایید.
تلفن : 44685431
09379343231

تبلیغات بنری
تبلیغات بنری ، یکی از بهترین و مرسوم‌ترین روش‌های تبلیغاتی آنلاین است که در برندسازی و ارائه محصول و خدمات نقش مؤثری دارد و شامل یک پیام تبلیغاتی مهیج است که در قالب یک طراحی گرافیکی جذاب ثابت یا متحرک به کاربران ارائه می‌شود.
این شیوه تبلیغاتی که  به صورت حرفه‌ای انجام می شود به دو صورت بنر ثابت و موشن گرافیک است، تبلیغات بنری بسیار برای مشتریان جالب و جذاب است و می‌تواند توجه‌شان را جلب و آنها را به سمت وب‌سایت شما هدایت کند.
مزایای فراوان به‌کارگیری تبلیغات بنری در سایت:
۱- برندسازی و افزایش شهرت و آگاهی از برند و محصول شما
۲- هزینه تبلیغات بنری نسبت به سایر تبلیغات به صرفه‌تر است
۳- می‌توانید گزارشی از تبلیغ خود به دست بیاورید
۴- به طرق مختلف می‌توانید محصول را به نمایش بگذارید

رپورتاژ آگهی
رپورتاژ آگهی در واقع نوعی از تبلیغات متنی است که در قالب گزارش یا خبر (به صورت متن، عکس و ویدیو) در سایت‌های خبری منتشر می‌شوند و برای مخاطبان رسانه‌ای یک گزارش حرفه ای ارائه می‌شود، در حالی که آنچه آنها می‌بینند، می‌شنوند و می‌خوانند، در واقع تلاشی سازمان یافته برای تقویت جنبه‌های ذهنی محصول یا خدمت شما در ذهن آنها است.به عبارت دیگر نویسنده رسانه ای  ذهن خواننده را در مورد محصول با برند خاص درگیر می‌کند، رپورتاژ آگهی یک روش هوشمندانه برای هدایت مشتریان و برندسازی محسوب می‌شود.

تولید محتوا
کارشناسان محتوا در گروه رسانه ای عرشه و با نگاهی نو و خلاق به ارایه مشاوره و خدمات رسانه ای چاپی و دییجتال و برندیگ محتوایی می پردازد. محورهای فعالیت  های تولید محتوا بخش تبلیغات گروه رسانه ای عرشه عبارتند از
    • مشاوره و اجرای برنامه‌های اطلاع رسانی ،تبلیغاتی و روابط عمومی
    • برندینگ (ایجاد و خلق برند)
    • تدوین و اجرای استراتژی های محتوایی (دیجیتال مارکتینگ، تحلیل بازار و رقبای مشتری، تولید محتوا)
    •  استراتژی رسانه ای در شبکه‌های اجتماعی
    • تولید ویدیو مارکتینگ و تولید محتوای تعاملی
    • انجام مطالعات و تحقیقات در موضوعات فرهنگی ، رسانه ای ، هنری و کسب و کار  و اجرای طرحهای پژوهشی
    • تولید  محصولات چند رسانه ای تبلیغاتی


ارتباط با بخش تبلیغات
جهت ارتباط با بخش تبلیغات و اطلاع از شرایط و تعرفه‌های موجود و نمایش آگهی‌ها در عرشه آنلاین می توانید از طریق شماره  09379343231 یا 44685431 تماس حاصل فرمایید یا از طریق لینک واتساپ و تلگرام برای شماره ذیل پیغام گذاشته  و با کارشناسان واحد بازرگانی ارتباط برقرار کنید