خبر فوری:

بیندیشید که با خودتان و با جامعه چه کرده اید

محمد مهاجری در یادداشتی نوشت:از: #مااصولگراها به:آقای احمد عبداللهی رئیس محترم ستاد امر به معروف اصفهان 

موضوع: هار بودن آن خانمی که در اتوبوس بود

 با اینکه ۲روز از این نوشته منتسب به شما می گذرد اما همچنان منتظرم بگویید دروغ است و ربطی به من ندارد.

در باره درگیری خانم محجبه و خانم غیرمحجبه در اتوبوس نوشته اید: در فیلم منتشره دیدیم یک خانم بد زبان اقدام به فیلم گرفتن از یک خانم محجبه کرده به او فحاشی و نهایتا او را از اتوبوس بیرون می‌کند. پس یکی از آثار همزیستی با سگ ابتلا به بیماری‌های مشترک از جمله هاری است که متاسفانه برخی الان در این مرحله هستند و باید مواظب آن‌ها بود.

۱- امثال من بارها از امثال شما اهل منبر شنیده ایم که گفته اید:اگر با کسی مخالفید،، این موجب نشود که درباره‌ی او بی‌انصافی کنید، (سوره مائده آیه۸) 

۲- به شما ثابت شده که آن خانم سگ باز بوده و اتفاقا سگش هار بوده و باز هم اتفاقا آن بیماری هاری از سگش به او سرایت کرده؟

۳- با این استدلال و با این لحن گزنده چند کرور از زنان بدحجاب، باحجاب شدند؟

۴- جناب رئیس امر به معروف! اگر  اصحاب سیاست و رسانه گزنده حرف بزنند، شاید نتوان بر آنها خرده گرفت اما شما که می خواهید کار پیامبرگونه کنید، چرا این طور حرف می زنید؟

۵- خانواده من هم مانند خانواده شما که احتمالا حجاب کامل دارند، محجبه اند. می دانید با این برخوردتان، کاری می کنید که امثال خانواده من و خانواده خودتان در معاشرت با مردم دچار سختی شوند؟

۶- متوجه شده اید که باین حرف زدنتان،آن خانم باحجاب داخل اتوبوس را هم تخریب کرده اید؟ 

۷- اگر در میان این همه کارزار امر به معروف و نهی از منکر و اوج شلوغی های کار ، در نیمه شبی به قصد تهجد برخاستید،  بیندیشید که با خودتان و با جامعه چه کرده اید و چه گلی به سر فریضه امربه معروف زده اید؟ اگر از خودتان راضی بودید که هیچ! اما اگر وجدانتان درد گرفت، یواشکی از خدا عذر بخواهید، یک لیوان آب بنوشید و تا صبح راحت بخوابید. قطعا فردایتان بهتر از روز قبل خواهد بود.

۸ جناب رئیس! به گفته قرآن، هیچ کس گناه دیگری را به دوش نمی کشد و همه ما بعد از مرگ با اعمالمان تنها می مانیم. مبادا  به جای جلب رضای خدا، هدفتان این باشد که به شما  باریکلا بگوییم 

ببخشید اگر جسارت شد.

 

 

دیگر رسانه ها

  • ارش

    باید به حال جامعه ای گریست که رییس امر ب ه معروفش ایشان باشد

ارسال نظر