ساپینتو: با این وضعیت داوری قهرمان نمی شویم

سرمربی تیم فوتبال استقلال بار دیگر به انتقاد از وضعیت داوری پرداخت و خاطرنشان کرد که با ادامه روند قضاوت‌ها علیه تیمش، آبی‌های پایتخت قهرمان نخواهند شد!

ساپینتو: با این وضعیت داوری قهرمان نمی شویم

سرمربی تیم فوتبال استقلال بار دیگر به انتقاد از وضعیت داوری پرداخت و خاطرنشان کرد که با ادامه روند قضاوت‌ها علیه تیمش، آبی‌های پایتخت قهرمان نخواهند شد!

ریکاردو ساپینتو در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل ملوان انزلی در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: فردا یک بازی سخت دیگر است. یک ملوان متفاوت مقابل ماست و تیمی بهتر از نیم‌فصل اول است. آنها در دفاع منظم و فشرده هستند و در بازی‌های قبل هم خوب نتیجه گرفته‌اند. ملوانی‌ها دو بازی را برده‌اند و سیر صعودی دارند و تیم شان بهتر و بهتر می‌شود. آنها می‌خواهند امتیازات بیشتری بگیرند و فکر می‌کنم در چهار، پنج بازی اخیر گلی دریافت نکرده‌اند؛ در مقابل بازیکنان ما هم با انگیزه خواهند بود، اگرچه برای ما هم بازی سختی خواهد بود و باید صبور باشیم. باید تحرک زیاد داشته باشیم و سریع بازی کنیم و وقتی هم فرصت داشتیم، گل بزنیم. در مقابل تیم‌های اینچنینی باید کارآمدتر بازی کنیم تا نتیجه دلخواه را به دست بیاوریم.

وی در پاسخ به این پرسش که به نظرش آیا بازی با ملوان می‌تواند پلی برای استقلال جهت بازگشت به رقابت در صدر جدول باشد؟ گفت: ما در دو بازی اخیر خوب بازی کردیم اما متأسفانه نتیجه خوبی در بازی آخر نگرفتیم و به چیزی که لایقش بودیم، نرسیدیم. وضعیت ما در جدول چیزی نیست که جایگاه واقعی ما باشد و امتیازهای‌مان واقعی نیست! همان‌طور که قبلاً گفته‌ام؛ اشتباهات داوری امتیازاتی از ما گرفت. هیچ‌کس هم درباره این مسائل صحبت نمی‌کند و انگار این مسائل طبیعی است. وقتی من می‌گویم ما لایق امتیازهای بیشتری هستیم، دروغ نمی‌گویم. ما تنها تیمی هستیم که زیاد تحت تأثیر تصمیمات اشتباهات داوری قرار گرفتیم. با این‌گونه تصمیمات ما نمی‌توانیم قهرمان شویم؛ باید با تیم ما منصف‌تر باشند، چون سطح فوتبال ما لایق احترامی بیشتر از این‌ها است.

«با این صحبت‌ها یعنی از قهرمانی با استقلال ناامید شده‌اید؟» سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال تصریح کرد: من همچنان امیدوارم اما اگر داوری‌ها این‌طور ادامه پیدا کند و از ما امتیاز بگیرند، این اتفاق غیرممکن است. هیچ تیمی مقابل ما بهتر از ما نبوده است. حتی در آن بازی که به تراکتور باختیم؛ حریف بازی خوبی انجام نداد. بازی بهتر با امتیاز گرفتن متفاوت است. مقابل سپاهان و تراکتور در جام حذفی هم ما خوب بازی کردیم و لایق بیشتر از این‌ها بودیم.

منبع: تسنیم

دیگر رسانه ها

ارسال نظر