تکلیف کی‌روش با تیم ملی مشخص شد

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه گفته می‌شود در هیات رئیسه برای ادامه کار با کارلوس کی‌روش اختلاف نظر وجود دارد و عدم انتخاب سرمربی تیم امید توضیحاتی ارائه کرد.

تکلیف کی‌روش با تیم ملی مشخص شد

رئیس کمیته جوانان فوتبال گفت: تاکنون سه جلسه هیات رئیسه برگزار شده اما انتخاب سرمربی تیم ملی در دستور جلسه نبوده است.

میرشاد ماجدی، رئیس کمیته جوانان فوتبال در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال جوانان در جمع خبرنگاران در خصوص شرایط این تیم گفت: در این چند سال از ۹۵۰۰ بازیکن به ۳۰ بازیکن رسیدیم. خواهش می‌کنم به این تیم انرژی مضاعف بدهید. در سال ۲۰۲۶ نزدیک به ۶۰-۷۰ درصد این بازیکنان در تیم بزرگسالان خواهند بود. هم تیم جوانان و هم نوجوانان این قدرت را دارند که در جام جهانی حضور یابند.

او با اشاره به برنامه‌های تیم جوانان تاکید کرد: در ادامه دو بازی در اردن و سه بازی در ترکیه خواهیم داشت. هدف ما بازی است و از مسئولان برگزاری بازی‌ها خواهش می‌کنم تیم‌های درجه اول را برای تیم ما آماده کنند.

رئیس کمیته جوانان تصریح کرد: امکانات خیلی خوبی در اختیار تیم جوانان گذاشتیم. مهمترین چیز که ما را از تیم‌های دیگر جدا می‌کند، نیروی انسانی است. آنچه در توان فدراسیون بوده انجام شده است.

ماجدی همچنین تاکید کرد که شرایط آماده سازی برای تیم نوجوانان هم مناسب بوده است. وی افزود: شاید اولین سالی است که ارتباط خوبی بین تیم جوانان و نوجوانان برقرار شده است.

رئیس کمیته جوانان تعامل باشگاه‌ها از جمله فولاد خوزستان را با تیم جوانان مناسب دانست و ادامه داد: امروز با جواد نکونام سرمربی فولاد تماس گرفتم. او گفت حق با شماست و بازیکنم را به اردوی تیم جوانان می‌فرستم". باید تعامل باشد. به نظرم بهترین دوره تعامل بین باشگاه‌ها و تیم جوانان است. از این اردو همه بازیکنان هستند.

ماجدی در واکنش به گلایه صمد مرفاوی سرمربی تیم جوانان از عدم همکاری باشگاه فجر سپاسی گفت: همه چیز انجام می‌شود. نباید از هم گلایه کنیم. ما همه فوتبالی هستیم. گلایه مرفاوی را می‌شنویم. خودم تلاش می‌کنم مشکلات را رفع کنم.

ماجدی که یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هم هست، در خصوص آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: طبق اساسنامه، پیشنهاد سرمربی با رئیس فدراسیون و تصویب یا رد آن با هیات رئیسه است. تاکنون دو یا سه جلسه داشته‌ایم اما این بحث در دستور کار هیات رئیسه نبوده است. هر موقع بیاید راجع به آن صحبت می‌کنیم.

او در خصوص اینکه گفته می‌شود در هیات رئیسه برای ادامه کار با کارلوس کی‌روش اختلاف نظر وجود دارد، یادآور شد: هنوز اسمی نیامده است. این چیزها را می‌گویند. من نشنیده‌ام.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در واکنش به عدم انتخاب سرمربی تیم امید هم گفت: تیم المپیک مظلوم واقع می‌شود. بازیکنان امید بهترین بازیکنان خودشان در لیگ هستند. باید زودتر این تیم تشکیل بشود ولی باید توجه داشته باشیم که تمریناتش فقط در فیفادی است. اگر کمک بخواهند به این تیم هم کمک می‌کنیم.

منبع: مهر

دیگر رسانه ها

ارسال نظر