ستاره استقلال در راه پرسپولیس | بمب تابستانی گل محمدی منفجر می‌شود؟

یحیی گل محمدی برای نقل و انتقالات تابستانی از بین بازیکنان داخلی اعلام آمادگی کرده است. اما در روزهای اخیر، خبرهایی مبنی بر جذب بازیکن استقلال در پرسپولیس به گوش می‌رسد.

ستاره استقلال در راه پرسپولیس | بمب تابستانی گل محمدی منفجر می‌شود؟

یحیی گل محمدی درباره لیست خرید تابستانی خود برای پرسپولیس و احتمال جذب بازیکن استقلال توضیحاتی ارائه کرد. یحیی گل محمدی، تکلیف پرسپولیس برای خرید بازیکن از استقلال را مشخص کرد. یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره جذب بازیکن استقلال توضیحاتی ارائه کرد. یحیی گل محمدی با وجود اینکه تصمیم خود برای ماندن یا رفتن از پرسپولیس را به زمان دیگری موکول کرده است، تکلیف باشگاه پرسپولیس در خصوص احتمال جذب بازیکن استقلال در نقل و انتقالات تابستانی را مشخص کرد. یحیی گل محمدی برای نقل و انتقالات تابستانی از بین بازیکنان داخلی اعلام آمادگی کرده است. اما در روزهای اخیر، خبرهایی مبنی بر جذب بازیکن استقلال در پرسپولیس به گوش می‌رسد.

بیشتر بخوانید: لیست خرید یحیی برای پرسپولیس لو رفت

بازار نقل و انتقالات تابستانی آغاز شده و تیم‌های لیگ برای تقویت خود به دنبال خرید بازیکن هستند. از گوشه و کنار خبر‌هایی مبنی بر خرید‌های احتمالی پرسپولیس شنیده می‌شود.

یکی از شایعات مطرح‌شده، جذب بازیکن استقلال به پرسپولیس است. 

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس احتمال جذب بازیکن از استقلال را ضعیف و کم دانست.

یحیی گل محمدی با وجود اینکه تصمیم خود برای ماندن یا رفتن از پرسپولیس را به زمان دیگری موکول کرده، در خصوص احتمال جذب بازیکن از استقلال در نقل و انتقالات تابستانی باشگاه تکلیف را مشخص کرد.

بیشتر بخوانید: حرکت خاص و ویژه یحیی مقابل ساپینتو خبرساز شد + عکس

یحیی گل محمدی برای نقل و انتقالات تابستانی از بین بازیکنان داخلی اعلام آمادگی کرده است. اما در روزهای اخیر، خبرهایی مبنی بر جذب بازیکن استقلال در پرسپولیس به گوش می‌رسد.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس ابتدا درباره ماندن یا رفتن از پرسپولیس با وجود داشتن یک فصل دیگر قرارداد با سرخپوشان گفت: کار کردن در این تیم افتخار است. فشار کاری خیلی بالایی در چنین تیم‌هایی وجود دارد. وقت و زندگی ات را می‌گذاری. فشار خیلی زیادی را باید تحمل کنی. من خودم یک مقدار از لحاظ روحی روانی و جسمی خسته شده‌ام. نمی‌دانم می‌توانم نیم فصل استراحت کنم یا به تیمی بروم که تنش فوتبالی کمتری داشته باشد. به هر حال جلسه‌ای با آقای درویش خواهیم داشت. اگر بخواهیم ادامه دهیم از همین امروز باید آغاز کنیم.

با این حال یحیی درباره لیست خرید تابستانی خود برای پرسپولیس و احتمال جذب بازیکن از استقلال نیز اظهار نظر کرد و گفت: من هنوز لیستی به باشگاه ندادم اما امکان اینکه از باشگاه استقلال بازیکن بخواهم خیلی بعید و ضعیف است.

یحیی گل محمدی از پرسپولیس می‌رود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس کمتر از ۴۸ ساعت بعد از قهرمانی این تیم در جام حذفی از خستگی‌اش یاد کرد و اینکه شاید یک نیم‌فصل استراحت کند.

به گزارش عرشه آنلاین، یحیی گل‌محمدی در مورد رکوردشکنی‌های اخیرش اظهار داشت: در موفقیت‌هایی که به دست آمد، من کمترین سهم را داشتم و بیشترین سهم بدون شک برای بازیکنان و هواداران بود. برای خودمان هم باور رسیدن به این موفقیت‌ها سخت بود. کاری که کردیم این بود که به همدیگر اعتماد کردیم. پس از شکست برابر سپاهان تصمیم گرفتیم با اراده خاصی که بر تیم حاکم شد، بقیه بازی‌ها را ببریم. این اراده نقطه عطف موفقیت‌های‌مان بود. در این مسیر اتفاقات زیادی افتاد و آدم‌های زیادی کنار باشگاه بوده و برای موفقیت کمک کردند.

او در ادامه افزود: بازیکنان تحت فشار انتظارات هواداران، مربی و رسانه‌ها بودند، اما توانستند از این فشار در بیایند و تمرکز خوبی برای ادامه مسیر داشته باشند. از تک تک آنها تشکر می‌کنم. هواداران پشتیبان تیم بودند و دلگرمی می‌دادند و در سخت‌ترین شرایط، در گرما و سرما حمایت‌مان کردند. موفقیت‌ها را مدیون بازیکنان و هواداران هستیم، البته باشگاه نیز زحمات زیادی کشید.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه تنها جامی که در این باشگاه دیده نمی‌شود، لیگ قهرمانان آسیاست و اینکه چه راهکاری باید اندیشیده شود تا شاید سرخپوشان با هدایت او به این مهم دست یابند، گفت: برای رسیدن به موفقیت باید برنامه‌ریزی و امکانات خوبی فراهم شود. خیلی از مشکلات را از نظر ساختاری در ورزش و فوتبال‌مان داریم. وقتی امکانات سخت‌افزاری را با کشورهای دیگر که با سرعتی سرسام‌آور پیشرفت می‌کنند، مقایسه می‌کنیم به مشکل می‌خوریم. با قوانینی که برای باشگاه‌ها وضع کردند، دست و بال آنها را می‌بندیم. ما نیاز به امکانات داریم. سقف بودجه برای باشگاه گذاشته‌اند و همین الان می‌دانم تیمی می‌خواهد ۶۰۰، ۷۰۰ میلیارد تومان هزینه کند. این مواردی که دوستان تصمیم گرفته‌اند، انجام‌شدنی نیست. اگر در این جمع افراد فوتبالی مثل سرمربی و سرپرست بودند، باز می‌شد حرفی زد. نمی‌دانم در جمع آنهایی که تصمیم گرفتند، مربی بود؟ مدیرعامل باشگاه بود؟ سرپرست یا مدیر تیم چه؟

گل‌محمدی راجع به با ادامه همکاری‌اش با پرسپولیس تصریح کرد: کار کردن با این تیم برای هر مربی افتخاری است. فشار کار خیلی بالاست و تمام ساعت‌های زندگی‌ات را باید بگذاری که کارها را انجام دهی. یک مقدار خودم از نظر روحی و روانی و جسمی خسته شده‌ام و شاید اگر بشود یک نیم فصل استراحت کنم یا در تیمی باشم که این همه تنش فوتبالی نداشته باشد. نمی‌دانم و هنوز تصمیمی نگرفته‌ام، اما اگر بخواهم ادامه دهم باید از همین امروز شروع کنم.

او در واکنش به یادآوری این موضوع که در مقطعی گفته بود «نمی‌خواهند پرسپولیس با گل‌محمدی قهرمان شود.»، خاطر نشان کرد: آمار وجود دارد و می‌توان فلش بک به آن دوران زد. اتفاقات عجیب و غریبی در بحث فوتبالی افتاد. به‌عنوان سرمربی تیم پرطرفدار باید طوری صحبت می‌کردم که خیلی‌ها دست و پای‌شان را جمع کنند و فکر کنم این اتفاق افتاد. آمار داوری هست و خیلی چیزها را شفاف کرد. در آن مقطع، تیم‌مان اذیت می‌شد. بازیکنان زحمت می‌کشیدند و به‌عنوان مثال، جلوی آلومینیوم اراک ۱۰ نفره شدیم و ۵۰، ۶۰ دقیقه بازی کردیم و دو پنالتی بدست آوردیم، ولی داور خیلی راحت از صحنه‌ها گذشت. ما صدر جدول را از دست دادیم و فکر کنم تا رده دوم، سوم پایین آمدیم. اتفاقات و اشتباهات داوری در طول لیگ فوتبالی بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه پس از شکست برابر سپاهان هواداران این تیم از قهرمانی ناامید بودند، یادآور شد: پس از این شکست، بازیکنان را جمع کردیم و از آنها خواستیم بقیه بازی‌ها را بدون فکر کردن به نتایج تیم‌های دیگر ببریم. در آن تصمیم جمعی، برخی‌ها در دل‌شان می‌خندیدند، ولی بیشتر تمرین کردیم. از دوم فروردین ماه تمرینات را آغاز کردیم و این اراده را داشتیم که بقیه بازی‌ها را ببریم. شروع خوبی بود و تصمیم خوبی اتخاذ شد. بازی به بازی که می‌بردیم اعتمادبه‌نفس‌مان بیشتر می‌شد و بازیکنان باور می‌کردند که می‌توانند بازی‌ها را ببرند. ترکیب تیم با هم هماهنگ شده بود و اوج آن دربی بود. باید بازی را می‌بردیم و مساوی به درد ما و استقلال نمی‌خورد. خوشبختانه در شروع نیمه دوم توانستیم گل بزنیم و بازی را ببریم. آن دربی اوج کار ما بود و سپاهان هم برابر ملوان بندر انزلی سه امتیاز را از دست داد. نتیجه‌ این بازی‌ها به سود ما شد و توانستیم به صدر جدول برگردیم. این کار را ادامه دادیم و دوباره با بازیکنان صحبت کردیم و گفتیم یک لغزش می‌تواند اتفاق قبل از سال جدید تکرار شود. تمرکز تا آخرین لحظه پایان فصل همراه‌مان بود.

گل‌محمدی در مورد اظهاراتش پس از قهرمانی جام حذفی که گفته بود عامل شکست استقلال قرار دادن علیرضا بیرانوند مقابل هواداران این تیم بود، گفت: بعد از قهرمانی در لیگ مقابل هوادار در نیمه نهایی جام حذفی قرار گرفتیم. بازی سختی داشتیم. بازیکنان در حال و هوای قهرمانی لیگ بودند و کیفیت قبل را نداشتند، ولی نیمه اول دو گل زدیم و به هر طریقی بود بازی را رد کردیم. پس از قهرمانی در لیگ مشکل انگیزشی داشتیم که بتوانیم جام دوم را بگیریم. مربیان در این شرایط نگران سطح انگیزشی بازیکنان هستند. خودم روی این مسائل فکر کردم و مصاحبه‌ای که ساپینتو درباره بیرانوند انجام داد، دستاویز خوبی برای ما شد و توانستیم از آن استفاده کنیم. قرار دادن بیرانوند مقابل هواداران کار خوب و حرفه‌ای نبود. ما در سخت‌ترین شرایط فوتبال‌مان این اتفاق را نداشتیم. شاید ساپینتو مستقیم صحبت نکرد، ولی از هواداران استقلال خواسته بود جوی برای بیرانوند به وجود بیاورند. جو مسمومی برای بیرانوند ایجاد شد و توهین‌های زیادی صورت گرفت. همین کار باعث شد بازیکنان با انگیزه بیشتری دنبال قهرمانی باشند. استوری حمایتی از بیرانوند روز بازی منتشر شد و خواستیم به خاطر او جام را بگیریم. بازیکنان نیز بازی خوبی انجام دادند و توانستیم از لحاظ فنی و روحی و روانی خودمان را به حریف غالب کنیم و جام را نیز به علی (بیرانوند) تقدیم کردیم.

یحیی گل محمدی در پاسخ به این سوال که آیا می‌پذیرد تیمش نیاز به مهاجم خارجی دارد، تصریح کرد: در چند پست باید تقویت شویم. با قوانین جدید، گولسیانی می‌گفت من ریالی قرارداد نمی‌بندم. بازیکن باکیفیت خارجی در اروپا و آمریکای جنوبی نمی‌تواند قبول کند اینجا بیاید و ریالی قرارداد ببندد. نمی‌دانم روی چه حسابی باید این کار را انجام دهد. نمی‌دانم چنین چیزی امکانش هست یا نه که دلاری قرارداد ببندند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به اینکه آیا در صورت دادن لیست جدید به باشگاه بازیکنی از استقلال مدنظر دارد یا نه، گفت: هنوز لیستی به باشگاه نداده‌ام. فکر نکنم بازیکنی از استقلال در لیست باشد.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 5684

اخبار سایر رسانه ها

  سایر رسانه ها

   • آریا

    اگه بیاید بی شک با اختلاف قهرمانیم

   • احسان

    انشالاکه بره چون فرهاد مجیدی قدرشو نمیدونه

   • ناشناس

    به رسانه ها باشه الان با رشید۴۰ نفر به یحیی وصل شدن مگر چند نفر می‌تونه بگیره

   • محسن

    رشید بارها گفته یه پرسولیسی اصیله

   • هادی

    آقای گل محمدی حیف این همه پول بیت المال نیست برای این بازیهایی که میکنیدخجالت داره

   • محمدرضا

    سلام شب‌بخیر آقای گل‌محمدی بازیکن خراب‌کنه نه بازیکن ساز،۱۰۰نفرنیروهم بگیره باهمین بازیکنان قدیمی امیری،ترابی،نعمتی ،سرلک،شیری،لک،کمال وهرچقدربازی‌راخراب‌کنندشهامت تعویض آنهارانداردنه‌مدیریت میکنه تمام‌بازیکنان نیمکت‌نشین‌ها‌دیگرانگیزه‌ای برای‌بازی‌ندارند آل کثیرسه‌گل‌صدد رصدراهدردادامیری‌توپ‌‌تک‌به‌تک‌ رازدبه هوایارگیری‌جلودروازه‌هم نمی‌تونه‌منجرشد به گل‌یه توپ سالم رانمی‌تونه‌ازحریف‌عبوربده،هيئت مديره باشگاه‌چ کاره اندسرپرست‌چه‌می‌کنه‌آقای‌سرمربی‌توانائی جذب‌بازیکن رابلدنیست‌به‌اومشورت‌بدیدامابرای‌ فصل جدیددنبال یک‌سرمربی‌باشید.

   • مهدی

    بیرو بیاد نه رشید

   • ناشناس

    لطفا‌احترام‌بزارید‌استقلال یاغی‌یعنی‌چی؟    خوبه‌ماهم‌بگیم‌پرسپولیس‌یاغیییی؟؟؟؟

    • امیر

     عزیزم یاغی توهین نیست
     یاغی یعنی گردن کلفت یعنی قوی
     یعنی استقلال قوی هست

   • امیری

    این بازیکن در حد استقلال نیست اما به درد پرسپولیس می‌خوره

   • ناشناس

    بخدا بره از این تیمهای لیگ یک و جوانان جویای نام دروازه بان بگیره بهتره رشید اگر خوب بود استقلال نگه میداشت اگر پرسپولیسی بود استقلال نمی رفت

   • نعمت اله لطیفیان نورآباددلفان

    پرسپولیس همیشه قهرمان است

   • آرمین

    رو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه

   ارسال نظر