ستاره معروف از جام‌جهانی حذف شد

مارتین بویل، وینگر تیم ملی استرالیا به دلیل مصدومیت جام جهانی را از دست داد.

ستاره معروف از جام‌جهانی حذف شد

مارتین بویل، وینگر تیم ملی استرالیا به دلیل مصدومیت جام جهانی را از دست داد.

به گزارش عرشه آنلاین از خبرگزاری رویترز، مارتین بویل، وینگر تیم ملی فوتبال استرالیا امروز یک‌شنبه، دو روز مانده تا اولین بازی این تیم در جام جهانی ۲۰۲۲ برابر تیم ملی فرانسه از ناحیه زانو مصدوم و از رقابت‌های این جام کنار گذاشته شد.

خبرگزاری رویترز نوشت، قرار است مارکو تیلیو، جایگزین مارتین بویل که در اسکاتلند به دنیا آمده، شود. او قبل از آمدن به همراه تیم ملی استرالیا به قطر، در زمان بازی برای تیم باشگاهی خود، "هیبرنیان" دچار مصدومیت شده بود.

گراهام آرنولد، سرمربی تیم ملی استرالیا در بیانیه‌ای گفت:‌ "ما همگی با مارتین هم‌درد هستیم و این اتفاق یک ضربه بیرحمانه را به او در آستانه برگزاری جام جهانی وارد کرد."

وی افزود: "مارتین بویل بخش لاینفک سفر ما برای رسیدن به جام جهانی قطر بود و ما از او به خاطر همه زحماتی که برای تیم ملی استرالیا در طول این کارزار کشیده، تشکر می‌کنیم. او دوباره باز خواهد گشت و ما بی‌صبرانه منتظر دیدن دوباره او در لباس سبز و طلایی تیم ملی استرالیا در سال آینده میلادی هستیم."

تیلیوی ۲۱ ساله به صورت احتیاطی برای جایگزینی بویل روز سه‌شنبه وارد قطر شده بود.

آرنولد گفت: "مارکو هر کاری که از او خواسته شده انجام داده تا برای این مسابقات آماده باشد. او یکی از اعضای مهم تیم ما برای المپیک ۲۰۲۰ توکیو بود... و با تشکیلات تیم ملی آشناست و ما مشتاقانه منتظر هستیم که او دستاوردی برای تیم ما برای مسابقات داشته باشد."

استرالیا در گروه D با دانمارک و تونس بازی خواهد کرد./ ایسنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر