کنعانی زادگان به تیم ملی راه می یابد؟

محمد حسین کنعانی زادگان بیشترین شانس را برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی خواهد داشت.

کنعانی زادگان به تیم ملی راه می یابد؟

خیلی‌ها معتقدند کنعانی زادگان بهترین مدافع میانی حال حاضر فوتبال ایران است. شاید کمتر بازیکنی مثل محمد حسین در این سال‌ها به لحاظ فنی پیشرفت کرده باشد. این بازیکن بعد از دو بار پارگی رباط صلیبی، دوباره به فوتبال برگشت و الان مدافع فیکس تیم ملی است

اسکوچیچ آنقدر به کنعانی زادگان علاقه داشت و مدل بازی اش را می‌پسندید که با وجود انواع و اقسام مخالفت‌ها برای دعوت کردن کنعانی زادگان به اردوی تیم ملی، او کار خودش را کرد و بازیکن مورد علاقه اش را با وجود حاشیه‌هایی که داشت، به تیم ملی دعوت کرد.

کنعانی زادگان که برای اولین بار توسط کی روش به تیم ملی دعوت شد، این روز‌ها حضور فعالی در تمرینات تیم ملی دارد و زیر نظر کیروش خودش را برای حضور دراولین جام جهانی خود آماده می‌کند. هرچند محمد حسین رقبایی مثل شجاع خلیل زاده، مرتضی پورعلی گنجی و مجید حسینی دارد، اما شنیده‌ها از تمرین تیم ملی حاکی از آن است که کنعانی زادگان انتخاب اول کارلوس کیروش خواهد بود و حضور این بازیکن در ترکیب اصلی تیم ملی به نوعی قطعی است.

مدافع سابق پرسپولیس که در قطر بازی می‌کند، یکی از آماده‌ترین نفرات حاضر در تمرینات تیم ملی است. با وجود اینکه به احتمال فراوان محمد حسین در جام جهانی فیکس بازی خواهد کرد، زوج او درقلب خط دفاعی هنوز مشخص نیست. هم خلیل زاده، هم حسینی و هم پورعلی گنجی شانس حضور در ترکیب اصلی را دارند و باید دید کی روش در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت.

هرچند کنعانی زادگان و خلیل زاده هماهنگی بسیار بالایی دارند و در چند سال اخیر کنار یکدیگر بازی کردند، ولی مدافع فعلی پرسپولیس و مدافع سابق استقلال که این روز‌ها نمایش خوبی در سوپرلیگ ترکیه دارد هم می‌توانند در ترکیب اصلی تیم ملی قرار بگیرند و این ۳ مدافع باتجربه با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

منبع: رویداد24

دیگر رسانه ها

ارسال نظر