درخواست فتح‌الله ازده از زننده گل قهرمانی استقلال: دربی هم گل بزن

مدیر عامل باشگاه استقلال پس از قهرمانی این تیم در سوپرجام از گلزن این تیم خواست درخشش خود را به دربی و دیدار با پرسپولیس بکشاند.

درخواست فتح‌الله ازده از زننده گل قهرمانی استقلال: دربی هم گل بزن

تیم فوتبال استقلال در دیدار سوپرجام ۱۴۰۱-۱۴۰۰ موفق شد با یک گل نساجی را شکست داده و عنوان قهرمانی این فصل سوپرجام را از آن خود کند و تنها گل آبی پوشان را در این دیدار ارسلان مطهری به ثمر رساند.

مطهری که برای دومین بار در این فصل در ترکیب ثابت آبی پوشان قرار می‌گرفت، پس از پاس گل ۳ امتیازی که در دیدار قبلی مقابل هوادار به محمد محبی داد، در این بازی حساس هم تک گل پیروزی بخش و قهرمانی استقلال را زد تا مشخص شود در صورتی که مورد اعتماد مربی قرار داشته باشد، توانایی‌های زیادی دارد.

پس از این بازی علی فتح الله زاد مدیرعامل آبی پوشان که از عملکرد مطهری رضایت داشت لحظاتی با وی همکلام شد. فتح الله زاده علاوه بر اینکه شخصاً به مطهری تبریک گفت و بابت گلی که زده بود ابراز شادمانی کرد، از او خواست تا با همین انگیزه به تلاش خود ادامه دهد و وحقش را در زمین بگیرد. مدیر عامل آبی پوشان همچنین گفت؛ «باید این درخشش را به دربی بکشانی و در آن بازی مهم هم برای تیمت گلزنی کنی».

مطهری علاوه بر گل حساسی که در این بازی به ثمر رساند، بازی خوبی هم ارائه داد و یکی دو بار دیگر هم می‌توانست برای تیمش گلزنی کند که هر بار به دلیل بدشانسی ناکام ماند.

منبع: مهر

دیگر رسانه ها

ارسال نظر