خبر فوری:

انگیزه بالای سید حسین حسینی در تمرینات تیم ملی+عکس

سیدحسین حسینی در جریان اردوی تیم ملی با انگیزه زیاد حضور یافته و سعی دارد خودش را به کارلوس کی روش و سایر اعضای کادرفنی نشان دهد.

انگیزه بالای سید حسین حسینی در تمرینات تیم ملی+عکس

 سیدحسین حسینی در جریان اردوی تیم ملی با انگیزه زیاد حضور یافته و سعی دارد خودش را به کارلوس کی روش و سایر اعضای کادرفنی نشان دهد. دروازه‌بان شماره یک استقلال که فصل گذشته با ۱۸ کلین شیت از ۲۶ بازی دستکش طلای لیگ را مال خود کرد، امسال نیز در ۶ هفته اول ۳ بار دروازه اش را بسته نگه داشته و به دنبال ثبت رکوردی بهتر در فصل جاری است.

حسینی به واسطه این عملکرد خوب در اردوی جاری تیم ملی نیز حضور دارد و سعی می کند خود را به کادرفنی تیم ملی نشان بدهد.

این دروازه‌بان باتجربه در گذشته و در دوره قبلی سرمربیگری کارلوس کی روش نیز چندبار به اردوهای تیم ملی دعوت شد اما حالا با آمادگی بهتر نسبت به آن دوران و البته تجربه بیشتری که کسب کرده برای حضور در لیست نهایی ایران در جام جهانی تلاش خواهد کرد.

البته سیدحسین رقابت فشرده‌ای با سایر گلرهای تیم ملی خواهد داشت؛ او این روزها در کنار پیام نیازمند و علیرضا بیرانوند تمرینات سخت مربی گلرهای جدید تیم ملی را انجام می دهد و احتمالا در اردوی اتریش شاهد اضافه شدن امیر عابدزاده به این جمع خواهیم بود. این رقابت تا پایان اردوی اتریش ادامه خواهد داشت و باید دید در نهایت کی روش ۳ دروازه بان خود را با چه ترتیبی انتخاب خواهد کرد.

حسینی

منبع: پارس فوتبال

دیگر رسانه ها

ارسال نظر