خبر فوری:

عصبانیت ساپینتو و ضربه به صورت مربی آبی‌ها

سرمربی استقلال پس از پایان بازی به شدت عصبانی بود و به کمک داور اعتراض کرد.

عصبانیت ساپینتو و ضربه به صورت مربی آبی‌ها

دیدار دو تیم استقلال و‌ نساجی با نتیجه یک بر صفر به سود آبی‌پوشان در جریان است.

* رفتارهای احساسی ساپینتو نسبت به تصمیمات داوری در این بازی هم به دفعات تکرار شد. سرمربی استقلال همچنین چندین بار نارضایتی خودش از اینکه بازیکنان در انجام وظایف محوله عملکرد درستی ندارند را خطاب به نیمکت اعلام کرد.

* هواداران استقلال با شعار لورن بلان، به تشویق سرمربی نساجی پرداختند!

* در دقیقه ۲۳ بازی شادروان منصور پورحیدری توسط استقلالی‌ها تشویق شد.

* در دقیقه۳۰ بازی صابر حردانی بازیکن نساجی به دلیل گرفتگی عضله نتوانست به بازی ادامه دهد و با برانکارد از زمین خارج شد. متین کریم زاده جای او را در ترکیب تیم پر‌ کرد.

* در دقیقه ۳۴ بازی برخورد بازیکنان دو تیم در میانه زمین باعث شد حمله خطرناک استقلال از دست‌برود. در این لحظه داور خطای محمد محبی را اعلام کرد که باعث شد علاوه بر ساپینتو، روی ماتا و خسرو حیدری به کنار خط برکند و نسبت به تصمیم داور اعتراض کنند. در ادامه بیژن طاهری دستیاران ساپینتو را به روی نیمکت هدایت کرد.

* در دقیقه ۳۶ سرزنی بازیکن نساجی در محوطه جریمه راهی به دروازه استقلال پیدا نکرد اما عصبانیت سیدحسین حسینی و فریاد او بر سر مدافعین خودی را به همراه داشت.

* اعلام پنالتی به سود استقلال در دقیقه۴۴، شادی نیمکت نشینان این تیم به خصوص بهزاد غلامپور را در پی داشت. شادی نیمکت استقلال پس از گلزنی یامگا بیشتر شد و تمام اعضای کادرفنی و پزشکی تیم، ساپینتو را در آغوش گرفتند.

* پس از گل دوم استقلال، هواداران این تیم با شعار لورن بلان از حمید مطهری خواستند نساجی را رها کند!

* اعتراض ساپینتو به کارت زرد محبی باعث شد بیژن طاهری او را آرام کند. در ادامه اعتراض مطهری به رفتارهای ساپینتو باعث شد داور به سرمربی نساجی کارت بدهد. این تصمیم داور اعتراض شدید اعضای کادرفنی نساجی را در پی داشت. با سوت پایان بازی ساپینتو که نسبت به اعتراض مربیان نساجی عصبانی بود به سمت کمک داور رفت. در این صحنه روی ماتا ابتدا سعی داشت مانع او شود اما ساپینتو که عصبانی‌بود دستیار خودش را عقب زد و در این حین ضربه‌ای هم به صورت کمک خودش زد! در ادامه سرمربی استقلال که مشغول جروبحث با یکی از مربیان‌ نساجی‌بود توسط عوامل استقلال به بیرون از زمین هدایت سد تا از بروز درگیری جلوگیری شود.

 

منبع: فارس

دیگر رسانه ها

ارسال نظر