خبر فوری:

پاتوسی از احساس گلزنی برای استقلال می‌گوید

هافبک مهاجم تیم فوتبال فولاد گلزنی‌اش با پیراهن استقلال را خاص توصیف کرد.

پاتوسی از احساس گلزنی برای استقلال می‌گوید

آیاندا پاتوسی بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان که پس از ورودش به زمین در دقیقه ۹۲ موفق به ثبت گل تساوی شد درباره دیدار برابر سپاهان اینطور حرف‌هایش را اغاز کرد: بازی دشواری بود. آنها بازی را بهتر شروع کردند. بازی مقابل سپاهان در اصفهان بسیار دشوار است.

او با اشاره به عملکرد فولاد خوزستان ادامه داد: تیم کارش را خوب انجام داد. یاد گرفتیم که تا آخرین دقایق برای ایجاد شادی و بردن سه امتیاز تلاش کنیم.

پاتوسی که در لیگ هجدهم نیز موفق به ثبت گلی مشابه مقابل پیام نیازمند شده بود، درباره شکست دوباره سپاهان در دقایق پایانی با دو گل از او با خنده ای بر لب پاسخ داد: بله به آنها گل زدم. فکر می کنم ۵ گل به سپاهان زده‌ام. گلزنی به سپاهان همیشه خاص است چون آنها یکی از بهترین تیم های ایران هستند. این همیشه فوق العاده است که گل آخر را برای تیمت بزنی. آن لحظه که برای استقلال هم گل زدم بسیار خاص بود و الان هم این گل خیلی مهم بود چون ما توانستیم سه امتیاز را بگیریم. خوشحالم که به تیمم کمک کردم سه امتیاز را بیرد.

پاتوسی درباره کار کردن با جواد نکونام هم گفت: فوق العاده است. من چهار سال است که به فوتبال آمده ام. او در سخت کوش و منضبط است. ما می توانیم کارهای خوبی در کنار یکدیگر انجام بدهیم. نگاهمان برای کسب موفقیت به جلو است تا بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم.

 

منبع: روز نو

دیگر رسانه ها

ارسال نظر