خبر فوری:

گل محمدی به درویش لیست جدید داد

یحیی گل محمدی در حالی خواهان حضور بازیکنان رده امید تیمش شده است که درویش همچنان نسبت به جذب گزینه‌های خارجی موردنظر گل محمدی توجه نمی‌کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خواستار حضور مستمر دو بازیکن تیم امید برای تمرین در بزرگسالان شد تا آنها را آماده حضور در لیگ برتر فصل پیش رو کند.

اصرارهای یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس برای جذب هافبک دفاعی و مهاجم جدید تاکنون از سوی رضا درویش نادیده گرفته شده است تا این مربی چاره‌ای جز جذب بازیکن از امیدهای پرسپولیس نداشته باشد.

گل محمدی قصد دارد هافبک دفاعی مورد نظر خود را با توجه به اینکه تنها کمال کامیابی نیا را برای این پست در اختیار دارد از بین زیر ۲۳ ساله‌های تیم امید انتخاب کند. او همچنین با توجه به کمبود مهاجم در بزرگسالان پرسپولیس که با مصدومیت مهدی عبدی و حامد پاکدل نیز همراه شده است قصد دارد به زودی مهاجم جدید تیمش را نیز از بین بازیکنان رده امید انتخاب کند.

سرمربی سرخپوشان پایتخت در حالی خواهان حضور بازیکنان رده امید تیمش شده است که درویش همچنان نسبت به جذب گزینه‌های خارجی موردنظر گل محمدی توجه نمی‌کند.

این در حالی است که مدیرعامل پرسپولیس با جذب علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، سروش رفیعی، سعید صادقی، گئورگی گولسیانی، محمد مهدی احمدیو دانیال اسماعیلی فر شروعی طوفانی داشت اما در ادامه خبری از جذب گزینه‌های مورد نظر سرمربی تیم نبود./ مهر

دیگر رسانه ها

ارسال نظر