خبر فوری:

علت غیبت سید جلال در اردوی پرسپولیس مشخص شد

مربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس در اردوی ترکیه حاضر نخواهد شد.

سید جلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در تاریخ ۱۰ تیرماه سال جاری با انتشار یک متن در صفحه شخصی خود از فوتبال خداحافظی کرد تا با حضور در کادر فنی سرخ‌پوشان مرحله جدیدی از زندگی ورزشی خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آغاز کند.

با وجود ۱۱۵ بازی ملی، حضور در یک جام جهانی، حضور در سه جام ملت‌های آسیا و تعداد زیاد قهرمانی‌های متوالی اما کاپیتان فصول گذشته سرخ‌پوشان باید در کلاس‌های مربیگری درجه C شرکت کند؛ هرچند که به دلیل بازی‌های ملی به سید جلال مدرک D داده می‌شود اما برای نشستن روی نیمکت باید دوره‌های مختلف مربیگری را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پشت سر بگذارد.

به همین دلیل سید جلال حسینی تصمیم گرفته تا در اردوی ترکیه شرکت نکند و برای این موضوع با یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس هماهنگی لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام داده است. در روزهایی که پرسپولیس در اردوی ترکیه شرکت خواهد کرد، مربی جدید سرخ‌پوشان به کلاس‌هاهی مربیگری خواهد رفت تا بتواند مدرک مربیگری خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دریافت کند.

این کلاس‌ها در روزهای آینده برگزار خواهد شد و قرار است مدرس این دوره به زودی از سوی فدراسیون فوتبال معرفی شود تا سید جلال بتواند در این کلاس‌ها شرکت کند.

 

منبع: فارس

دیگر رسانه ها

ارسال نظر