خبر فوری:

انتقادات تند پروین از منتقدان اسکوچیچ | کی گفته بهترین نسل فوتبال ایران را داریم؟

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: با یک بازی نمی‌توان گفت مربی بد است و باید او را عوض کنید. تیم ملی در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی با الجزایر و یک ربع آخر بد نبود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: با یک بازی نمی‌توان گفت مربی بد است و باید او را عوض کنید. تیم ملی در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی با الجزایر و یک ربع آخر بد نبود.

به گزارش عرشه آنلاین، علی پروین در مورد جلسه امروز پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس با رضا درویش اظهار داشت: رضا درویش ما را دعوت کرده بود به همراه طاووسی و تنخواه، مایلی کهن، ‌اسماعیل حاج رحیمی پور که از آمریکا آمده و همبازی ما بود، به جلسه آمدیم. خیلی خوشحال شدیم. حاج رحیمی‌پور را دیدیم، امیدوارم این جمع باز هم دور هم جمع شود.

وی در مورد فعالیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس و خرید ۴ بازیکن جدید توضیح داد: تا زمانی که تیم به زمین نیاید نمی‌توانید تشخیص بدهید بازیکنان چه هستند. به نظرم من بازیکنانی که خریده‌اند بد نیستند، امیدوارم به لطف خدا الان که پول دارند بتوانند بازیکنان خوبی بگیرند، تا تیم خوب، قوی، و گردن‌کلفتی درست کنند تا مردم راضی شوند.

اسطوره فوتبال کشورمان در خصوص شرایط فعلی تیم ملی گفت: مردم خیلی انتقاد می‌کنند، اما با یک بازی نمی‌توان گفت مربی بد است و باید او را عوض کنید. تیم ملی در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی با الجزایر و یک ربع آخر بد نبود، اسکوچیچ ۱۴ بازی را برده اما با یک بازی نمی‌شود این همه به او انتقاد کرد. روز گذشته رادیو را گوش می‌کردم و مدام از او انتقاد می‌کردند، برای چی؟ چرا انتقاد می‌کنید؟ این تیم بازی تدارکاتی ندارد، روزی که به جام جهانی رفتیم گفتم باید حداقل ۱۰ بازی تدارکاتی برگزار کنیم، اما به قطر رفتیم و متاسفانه فقط یک تیم را گیر آوردیم.

پروین اضافه کرد: الجزایر خیلی خوب بازی کرد. به نظر من آنها خوب بازی نکردند، بلکه بچه‌های ما بد بودند، حق هم دارند، زیرا دور هم نبوده و بازی نکرده‌اند. الان باید ۶-۵ بازی دوستانه انجام بدهیم، حتی لیگ را تعطیل کنید تا تیم ملی ۷ بازی دوستانه انجام بدهد. باید مثل همین الجزایر تیمی را بیاوریم که به دفاع ما فشار بیاورد. اسکوچیچ باید بفهمد چه کسی را در خط دفاعی بگذارد یا نگذارد. صلاح نیست با یک بازی این گونه انتقاد شود، ان‌شاءالله تیم ملی ما هم بتواند نتیجه بگیرد.

وی در مورد اینکه از روز گذشته اسامی مختلفی برای جانشینی اسکوچیچ مطرح شده و حتی صحبت از بازگشت کارلوس کی‌روش به میان آمده است، عنوان کرد: به نظر من مربی ایرانی بیاورند، خیلی خوب است، ولی اگر بخواهند خارجی بیاورند بزرگ‌ترین اشتباه را می‌کنند، زیرا اگر بخواهند مربی خارجی بیاورند و تا زمانی که بچه‌ها را بشناسد، ۶ ماه زمان می‌برد. 

کاپیتان اسبق تیم ملی کشورمان در خصوص اینکه بازگشت کی‌روش هم بزرگ‌ترین اشتباه است، گفت: به نظر من بزرگ‌ترین اشتباه است.

پروین در مورد عملکرد فدراسیون فوتبال در بحث برگزاری بازی‌های دوستانه و آماده‌سازی تیم ملی تصریح کرد: گفتم که فدراسیون کوتاهی می‌کند، باید هر جوری شده و به هر قیمتی بازی تدارکاتی بگذارند. اگر شده پول بدهند تا تیم‌ها را به اینجا بیاورند و با آنها بازی کنند. نظر من این است؛ لیگ را عقب بیندازند. این نظر شخصی است و ممکن است خیلی‌ها فوری بپرند و نسبت به آن جبهه بگیرند، اما باید با تعطیلی لیگ ۱۰ بازی تدارکاتی برای تیم ملی بگذارند. در جام جهانی ۱۹۷۸ فقط ۱۶ تیم به جام جهانی می‌رفتند که فقط یک تیم از آسیا صعود می‌کرد. در آن دوره چهارم شدیم و پس از آن هم هر دوره به جام جهانی رفتیم باز هم چهارم شدیم. کاری کنید که دل ما خوش باشد و نگوییم که فقط به جام جهانی رفتیم.

وی اضافه کرد: بیایید کاری کنیم حداقل یک پله بالا برویم و بعد اوت شویم، اما متأسفانه این کار را نمی‌کنیم و کوتاهی می‌کنیم. 

اسطوره فوتبال کشورمان درباره اینکه از نسل فعلی به عنوان با ظرفیت‌ترین نسل‌ فوتبال ملی یاد می‌شود، گفت: این نظر را قبول ندارم، بازیکنانی در این مملکت بوده‌اند که خیلی از نفرات فعلی بهتر بودند. چنین اعتقادی ندارم. 

منبع: خبرورزشی

دیگر رسانه ها

ارسال نظر