خبر فوری:

امیر قلعه‌نویی هواپیما خرید؟

سرمربی گل گهر سیرجان یک هواپیما خریده است.سرمربی گل‌گهر که قراردادش را با این باشگاه تمدید کرده علاوه بر خرید و فروش ملک و زمین، اخیرا یک فروند هواپیمای مسافربری خریده است!

جام جم نوشت: سرمربی گل گهر سیرجان یک هواپیما خریده است.سرمربی گل‌گهر که قراردادش را با این باشگاه تمدید کرده علاوه بر خرید و فروش ملک و زمین، اخیرا یک فروند هواپیمای مسافربری خریده است! امیر قلعه نویی ساعتی بعد از انشتار این خبر آنرا تایید نکرد

قلعه‌نویی که دوستان زیادی در شرکت‌های هواپیمایی دارد بعد از بررسی کامل در این زمینه تصمیم گرفت یک فروند هواپیمای بوئینگ ۷۲۷ بخرد و آن را در خطوط مسافربری قرار دهد. می‌گویند سود قلعه‌نویی تا امروز بابت خرید این هواپیما خوب بوده چراکه ارزش آن هم در بازار افزایش پیدا کرده است.

او برای خرید این هواپیما نزدیک به ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه کرد ولی حالا اگر بخواهد می‌تواند با قیمت بالاتری آن را بفروشد. البته هزینه‌های نگهداری و سرویس هواپیماهای مسافربری زیاد است ولی با این حال قلعه‌نویی از تجارت جدید خود راضی است.

واکنش امیر قلعه نویی به خرید هواپیما 

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان به شایعه خرید هواپیمای مسافربری واکنش نشان داد.سرمربی گل‌گهر در واکنش به این ماجرا عنوان کرد: "خلاقیت بعضی خبرنگاران در ساختن خبر بی نظیر است! من هواپیمایی نخریدم. اگر بنا به خرید هم بود، بوئینگ ۷۲۷ از رده خارج شده نمی‌خریدم. در حالت پرواز خبر ننویسیم... حق شکایت برای این خبر کذب را برای خود محفوظ می‌دانم."

 

امیر قلعه‌نویی

دیگر رسانه ها

ارسال نظر