خبر فوری:

صحبت‌های فرهاد مجیدی پس از بازی با فولاد

فرهاد مجیدی پس از پیروزی برابر فولاد گفت که تیمش به جز دقایق انتهایی بازی، تیم برتر میدان بوده است.

فرهاد مجیدی پس از پیروزی برابر فولاد گفت که تیمش به جز دقایق انتهایی بازی، تیم برتر میدان بوده است.

به گزارش عرشه آنلاین، استقلال در حساس ترین دیدار خود در راه کسب عنوان قهرمانی، توانست در دیداری که نسبت به حریف خود نیز برتر بود، با نتیجه دو بر یک از سد فولاد گذشته و بیشتر از هر زمان دیگری به کسب عنوان قهرمانی نزدیک شود. در صورت شکست پرسپولیس برابر سپاهان همین امشب و یا پیروزی استقلال برابر آلومینیوم در دیدار هفته بعد، آبی پوشان عنوان قهرمانی را از آن خود خواهند کرد.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در نشست خبری پس از این بازی حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. وی صحبت هایش را اینگونه آغاز کرد: تنها جمله‌ای که می‌توانم بگویم خسته نباشید به بازیکنانم است که فوق‌العاده بودند و نشان دادند که لیاقت قهرمانی را دارند. بازیکنانم هم در نیمه اول و هم نیمه دوم تیم برتر بودند به جز دقایق آخر که گل خوردیم. بازی بسیار سختی بود که در نهایت در آن پیروز شدیم.

وی افزود: طبیعتا برای بازی بعدی احتیاج به سه امتیاز داریم تا قهرمان شویم، نتیجه دیدار پرسپولیس و سپاهان هم تأثیرگذار است اما ما زیاد به نتیجه آن بازی کاری نداریم و ان شالله با پیروزی در بازی بعدی بتوانیم پیروزی را به دست بیاوریم.

سرمربی استقلال ادامه داد: هنوز قهرمانی ما قطعی نشده است. با بازیکنانم صحبت کردم و گفتم از چهار بازی باقیمانده، ۱۲ امتیاز می خواهم. حتی اگر قهرمان شویم، باید در سه دیدار آینده با تمام قوا بازی کنیم.

مجیدی تصریح کرد: خریدهای نیم فصل دوم؟ کلا از ابتدای فصل خریدهایی که کردیم، براساس سیستمی بود که برای بازی انتخاب کرده بودیم. در پست مدافع راست، صالح حردانی بهترین بازیکن ایران است. با توجه به اینکه دو نفر از بهترین بازیکنانمان را از ما جدا کردند و شدیدا دلم برایشان تنگ شده و در این مسیر خیلی به ما کمک کردند، مجبور شدیم یک بازیکن خارجی جذب کنیم که سیلوا نیز فوق العاده خوب و باتجربه بود و کمک زیادی به ما کمک کرد.

وی افزود: اگر قهرمان شدیم، می خواهم که سیاوش و مرادمند نیز حتما در جشن قهرمانی ما حضور داشته باشند چون سهم زیادی در این قهرمانی دارند.

سرمربی استقلال گفت: سردرگمی بابت دریافت مجوز و حضور در آسیا؟ این صحبت بسیار مهمی است و نمی دانم چرا خیلی ها به آن نمی پردازند. اینکه استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان حضور ندارند، برای فوتبال ایران فاجعه است. خبر آن برای من شوکه کننده بود چون ما روی این بازی ها خیلی حساب کرده بودیم. فکر می کنم با مدیریت باشگاه و فدراسیون فوتبال، برای فصول آینده این مشکل حل شود و استقلال و پرسپولیس بتوانند در لیگ قهرمانان شرکت کنند.

مجیدی ادامه داد: دلایل حذف از آسیا و حضور تیم های بی کیفیت در ACL؟ این اطلاعات فنی را من ندارم و دلایلی که تیم ها را حذف کرده اند را نیز نمی دانم. فقط می دانم بدترین خبر حذف سرخابی ها بود. دیگر باید کسی که در این زمینه اطلاعات کافی دارد باید صحبت کند. من اطلاعات زیادی ندارم. تیم هایی که اصلا با تیم های ایرانی قابل مقایسه نیستند، در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند ولی استقلال و پرسپولیس نمی توانند شرکت کنند.

وی افزود: قهرمانی بدون شکست؟ قبلا هم عرض کردم، تنها چیزی که برای من مهم است، قهرمانی استقلال است و دنبال رکورد و نباختن نیستم. افتخار می‌کنم به شاگردانم که این رکورد را به دست آوردند، اما هدف و تارگت من قهرمانی است که در حال نزدیک شدن به آن هستیم.

سرمربی استقلال تاکید کرد: گل شدن موقعیت ها برابر فولاد؟ جذابیت فوتبال به همین است که حردانی در دقیقه ۹۰ بازی با نساجی توپ را به تیر دروازه می‌زند و توپ گل نمی‌شود، اما امروز اینگونه گلزنی می‌کند. بابت ساختار باشگاه فولاد باید به مسئولان استان تبریک بگویم. برای این تیم در ادامه مسابقات آسیایی آرزوی موفقیت می‌کنم.

مجیدی ادامه داد: سطح مسابقات؟ به نظر من فاصله ها نزدیک بود و مانند سالهای گذشته نبود. تیم‌های خوب امسال زیاد بودند. مس رفسنجان، پرسپولیس، فولاد و سپاهان تیم‌های خوبی بودند. به نظر من سطح مسابقات امسال بالاتر از سال‌های گذشته بود.

وی افزود: عدم استفاده از آمانوف؟ آمانوف بازیکن خیلی خوبی است و در آینده خواهید دید که او فوق العاده است. در ماه رمضان او خیلی روزه می‌گرفت و از طریق GPS  که چک می کردیم، آمادگی بدنی او به نحوی نبود که بتوانیم از او استفاده کنیم. در این بازی نیز از او استفاده نکردیم چون از ناحیه زانو دچار مصدومیت بود و نمی خواستیم خیلی به او فشار بیاوریم. ولی در بازی های آینده حتما از او استفاده می کنیم. او بازیکن خیلی با کیفیتی است و مطمئنم به استقلال خیلی کمک می کند.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد:خاطرات خوب از اهواز؟ به شما بگویم، ژستد ۴ کارته بود ولی می‌خواست با ما به اهواز بیاید و از من پرسید که شرایط اهواز چگونه است که من به وی گفتم آنجا خانه دوم استقلال است. واقعا هم استقلال در شهر اهواز طرفداران زیادی دارد و از همه تماشاگران تشکر می‌کنم. آنها شب گذشته به استقبال بازیکنان آمدند و از آنها ممنونم. امیدوارم با قهرمانی که کسب می‌کنیم بتوانیم دل آنها را شاد کنیم.

منبع: ورزش سه

دیگر رسانه ها

ارسال نظر