خبر فوری:

ساعت بازی پرسپولیس و سپاهان در لیگ برتر| بازی بی‌تماشاگر

در چارچوب هفته ۲۷ لیگ برتر فوتبال، سپاهان باید در زمین گل گهر سیرجان در یک بازی بی تماشاگر از ساعت ۲۱:۵۰ امروز شنبه به مصاف پرسپولیس برود.

در چارچوب هفته ۲۷ لیگ برتر فوتبال، سپاهان باید در زمین گل گهر سیرجان در یک بازی بی تماشاگر از ساعت ۲۱:۵۰ امروز شنبه به مصاف پرسپولیس برود.

پرسپولیس که حالا با تساوی مقابل ذوب، قهرمانی را تا حدودی از دست رفته می‌بیند، برای حفظ جایگاه دومی خود در لیگ برتر، نباید در مقابل سپاهان بازنده از زمین خارج شود.

خبر خوب برای پرسپولیس اینکه امید عالیشاه که در مصاف با ذوب به خاطر کارت قرمزش در بازی با پیکان غایب بود، در این بازی می‌تواند به میدان برود. وحید امیری، اما قطعا لیگ را از دست داده و نمی‌تواند دیگر در ترکیب پرسپولیس حاضر شود.

پرسپولیس با ۵۴ امتیاز دوم است و سپاهان با ۴۹ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد. دیدار رفت دو تیم در زمین بی طرف اراک برگزار شد و پرسپولیس موفق شد با گل کمال کامیابی نیا پیروز از زمین خارج شود.

سپاهان با توجه به وضعیت جدول هیچ شانسی برای قهرمانی ندارد و صرفا برای اعاده حیثیت فصل تلخی که پشت سر گذاشته به مصاف سرخپوشان خواهدرفت.

این دیدار با اعلام شورای تامین استان کرمان، قطعا بدون تماشاگر برگزار خواهدشد. یحیی گل‌محمدی از وقتی که هدایت پرسپولیس را به عهده گرفته، مقابل قلعه نویی با نتیجه ۳ بر ۰ (به دلیل عدم حضور سپاهان در زمین مسابقه) پیروز شد و در ۳ مصافی که با محرم نویدکیا داشته، به ۲ تساوی و ۱ پیروزی دست یافته و هنوز مقابل این تیم شکست نخورده است.

شهریار مغانلو، فرشاد احمدزاده و سروش رفیعی سه بازیکنی هستند که بالباس سپاهان فردا مقابل تیم سابق خود به میدان خواهندرفت. از این سو، میلاد سرلک و سعید اقایی سابقه بازی در سپاهان را در کارنامه دارند.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر